Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] En Güçlü Menzilli Saldırı

Uzaktan en güçlü saldırı ?

• Kullanılan toplam oy
    98
Sahneyi 1 sayfa önce kendin atmışsın zaten. Saldırıları kıyaslıyorum sadece. Ağacın kendi canı olsaydı zaten ölmüştü.
Konuyu okudun mu sen ? Bak bakalım orada Kizarunun hangi saldırısı konulmuş.Ben hangi saldırının sahnesini atmışım.Bir tane ile bin tane arasındaki farkı açıklamayacağım.Biraz uğraş anlamak için.

Konuyu okudun mu sen ? Bak bakalım orada Kizarunun hangi saldırısı konulmuş.Ben hangi saldırının sahnesini atmışım.Bir tane ile bin tane arasındaki farkı açıklamayacağım.Biraz uğraş anlamak için.
O zaman Tsunami gibi gezegenin bir kısmını etkileyen korkunc alan etkili bir gücün önüne koymucaksın. Raigo'dan hiç bahsetmiyorum bile. Alan etkisi olarak bakacaksan hem Aka'nın hem Kuzan'ın saldırıları dahi daha etkili. Sonra gözlerin kör demesini biliyorsun.

Kizaru'nun burdaki saldırısı ne alan etkisi nede bireysel yıkıcı güç olarak ilk 5'e girmez.

O zaman Tsunami gibi gezegenin bir kısmını etkileyen korkunc alan etkili bir gücün önüne koymucaksın. Raigo'dan hiç bahsetmiyorum bile. Alan etkisi olarak bakacaksan hem Aka'nın hem Kuzan'ın saldırıları dahi daha etkili. Sonra gözlerin kör demesini biliyorsun.

Kizaru'nun burdaki saldırısı ne alan etkisi nede bireysel yıkıcı güç olarak ilk 5'e girmez.
Tsunami dünyayı etkilese ne olacak ? 80 yaşında Reylih calm belti yüzerek geçiyor tsunami ne etki eder bu adama ? Önce neyi savunduğunu neyi tartıştığını bil.

Konu başlığı en güçlü menzilli saldırı.Senin Kizarunun saldırısını ilk 5te görüp görmemen önemsiz.Kişisel görüş.Big momın ağacı yok edemeyen saldırısı ilk 5te yani ahahha muthişsin.

Tsunami dünyayı etkilese ne olacak ? 80 yaşında Reylih calm belti yüzerek geçiyor tsunami ne etki eder bu adama ? Önce neyi savunduğunu neyi tartıştığını bil.

Konu başlığı en güçlü menzilli saldırı.Senin Kizarunun saldırısını ilk 5te görüp görmemen önemsiz.Kişisel görüş.Big momın ağacı yok edemeyen saldırısı ilk 5te yani ahahha muthişsin.
Rayleigh meyve kullanıcısı olsaydı o tsunami sayesinde hangisi hangisini geçerdi acaba?

One Piece okuyucusu bir garip. İşine gelince alan hasarına göre değerlendiriyor, işine gelince karaktere verdiği hasara göre. :)

Alan hasarına göre değerlendireceksek Enel'in atağı. Ama bunun karakter bazında üst liglere karşılığı ne olur? Orası tamamen Oda'nın eline kalmış.

Karaktere verebileceği hasara göre ise Yasakani no Magatama, deprem yumruğu, Ursus Shock...
Alan hasarı için neden deprem yumruğunu düşünmedin ? Yıldırımdan çok daha etkili bence hatta tek kişiye verilecek hasar olarak yıldırımın diğerlerine fark atması lazımdı :bilmem:

Ahhaa yüzmekle ne alaka? Tsunamiyi durdurmasa Kuzan savaşabilecek 1 avuc adam kalırdı orda. Kizaru, Marco'yu gecemiyor.

Bm'nin saldırısıni aynı Marco gögsünde tanklamayı denemeye dahi cüret edemez.

Ahhaa yüzmekle ne alaka? Tsunamiyi durdurmasa Kuzan savaşabilecek 1 avuc adam kalırdı orda. Kizaru, Marco'yu gecemiyor.

Bm'nin saldırısıni aynı Marco gögsünde tanklamayı denemeye dahi cüret edemez.
Ahahhaha.Big mom Wbye saldırmaya cüret edemez olarak değiştir onu.Olur da cüret ederse falan Marco afiyetle karşılar ağacı bile yok edemeyen saldırıyı.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık