Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] En Güçlü Menzilli Saldırı

Uzaktan en güçlü saldırı ?

• Kullanılan toplam oy
    98
Ace'in ölümünü rakı masasında izleyen adam onu da izler. :hhh:
:hhh:

Tsunaminin geldiğini gören Reylih bu müthiş doğa olayını oturup izliyor mu yani ?
Adam meyve kullanıcısı değil ve güçlü bir karakter. Yani sülalesi rahat. Neden izlemesin? Tsunami, yıkıcılığı bir kenara bırakıldığında sahiden de müthiş bir doğa olayı sonuçta.
He izler. İzler ama son seyri olur. Prime halinde en iyi ihtimalle Oden'i yenemeyen adam, çökmüş ve paslanmış halinde Dünyanın en güçlü adamının saldırısıyla helva yedirir anca.

Alan hasarı için neden deprem yumruğunu düşünmedin ? Yıldırımdan çok daha etkili bence hatta tek kişiye verilecek hasar olarak yıldırımın diğerlerine fark atması lazımdı :bilmem:
Yıldırım demedim ki anketteki saldırıları konuşmuyor muyuz? Onların verdiği hasarı kast ettim. :/ Olması gereken ayrı olan ayrı.

OP'deki en iyi featler Enel'in yok ettiği ada, amirallerin adanın iklimini değiştirmesi, Dof un ada dilimlemesi, Law un kestiği dağ. Bir de söylem boyutu var orası ayrı oraya göre en yüksek World buster WB. Yorumda bahsettiğim şey farklı.

:hhh:

Adam meyve kullanıcısı değil ve güçlü bir karakter. Yani sülalesi rahat. Neden izlemesin? Tsunami, yıkıcılığı bir kenara bırakıldığında sahiden de müthiş bir doğa olayı sonuçta.
He izler. İzler ama son seyri olur. Prime halinde en iyi ihtimalle Oden'i yenemeyen adam, çökmüş ve paslanmış halinde Dünyanın en güçlü adamının saldırısıyla helva yedirir anca.
Odeni yenememesi ne alaka yahu ahahhaa Meyvesi olan adam tsunami görürse tedbirini alır.Sen Reylih tedbir almaz diyorsan o Reylihin aptallığı ve senin görüşün.

@Monkey D. Chris adam Acein ölümünü rakıya meze yapmış :D

Ahahhaha.Big mom Wbye saldırmaya cüret edemez olarak değiştir onu.Olur da cüret ederse falan Marco afiyetle karşılar ağacı bile yok edemeyen saldırıyı.
Hep konuyu farklı yerlere çekiyorsun. Yoksa ne alakası var Wb'ye saldırmaya cüret etmekle:) Ayrıca o ağacın ruh ile çalıştıgını yani ruh ağaçtan alınmadan yada tamamen yok edilemeden ölmeyecegini sen benden daha iyi biliyorsun ama neyse.

Daha fazla tartışmaya gerek yok, sonu olmayan birşeye dönüşecegini sende biliyorsun. Konunun özü gelip gidip senin amiralleri Yonko seviyesine yakın veya eşit görmen. Benim ise amiralleri 1. adamlara üstün veya eşit görmemle alakalı. Uzatmaya gerek yok.

Hep konuyu farklı yerlere çekiyorsun. Yoksa ne alakası var Wb'ye saldırmaya cüret etmekle:) Ayrıca o ağacın ruh ile çalıştıgını yani ruh ağaçtan alınmadan yada tamamen yok edilemeden ölmeyecegini sen benden daha iyi biliyorsun ama neyse.

Daha fazla tartışmaya gerek yok, sonu olmayan birşeye dönüşecegini sende biliyorsun. Konunun özü gelip gidip senin amiralleri Yonko seviyesine yakın veya eşit görmen. Benim ise amiralleri 1. adamlara üstün veya eşit görmemle alakalı. Uzatmaya gerek yok.
Tamamen yok edeymiş o zaman.Yok edemediyse o BM'nin vasıfsızlığı.Gerçi aynı vasıfsıza Çoppar ve Jimbei ayar veriyordu ya neyse.

Yahu ne konuşuyorsun sen ? Enel bırak amirali yonko komutanı bile eder mi muallak iken aldığı oy oranı ortada,sen sırf amiralleri güçsüz görüyorsun diye ortada olan bir şeyi görmezden gelmeye çalışıyorsun.İstedigini düşün.

Tamamen yok edeymiş o zaman.Yok edemediyse o BM'nin vasıfsızlığı.Gerçi aynı vasıfsıza Çoppar ve Jimbei ayar veriyordu ya neyse.

Yahu ne konuşuyorsun sen ? Enel bırak amirali yonko komutanı bile eder mi muallak iken aldığı oy oranı ortada,sen sırf amiralleri güçsüz görüyorsun diye ortada olan bir şeyi görmezden gelmeye çalışıyorsun.İstedigini düşün.
Ben amirali güçsüz oldugu için saldırısı daha güçsüz diye degerlendirmedim. Eger öyle düşünseydim burdaki en güçsüz kişinin Enel oldugu için Enel'in saldırısının da dogal olarak en güçsüz saldırı oldugunu söylerdim. Ama Enel'in saldırı burdaki en güçlü saldırılardan biri. Bunu belirmemin asıl sebebi senin öyle bir görüş takındıgın için tartışmanın bir anlamı yok.

Etkiyi Op evreni için düşünürsek meyve kullanıcıları ve uçamayan karakterleri hesaba kattımmı Tsunami çok tehlikeli.

Direkt fiziksel hesaba bakıyorsak. Elbaf vuruşu veya Saka'nın saldırısı olabilir.

Mihawk Slash atarak gitsin gemi kessin, Tahta kessin Ace'in Entei'si Mihawk'ın slashinden daha çok hak ediyor burayı

Ben amirali güçsüz oldugu için saldırısı daha güçsüz diye degerlendirmedim. Eger öyle düşünseydim burdaki en güçsüz kişinin Enel oldugu için Enel'in saldırısının da dogal olarak en güçsüz saldırı oldugunu söylerdim. Ama Enel'in saldırı burdaki en güçlü saldırılardan biri. Bunu belirmemin asıl sebebi senin öyle bir görüş takındıgın için tartışmanın bir anlamı yok.
Kafanda bir şeyler kurup oynuyorsun kardeş.Ne diyeyim sağlıcakla.

Seviyesiyle alaka kardeş. O seviyeyle Baba'nın karşısına çıkacak ya.
Momonga çöp seviyesi ama baktı tsunami geliyor basar rokuşikiyi çıkar gökyüzüne.Demek ki mevzu "tsunami" ise gücün pek önemi yokmuş.Mevzi Wbnin karısına çıkmak ise konuda "uzun menzilli" yazdığını tekrar hatırlatırım.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık