Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] En Güçlü Menzilli Saldırı

Uzaktan en güçlü saldırı ?

• Kullanılan toplam oy
    98
Senin gözlerin kör ise bu adamların yapacak bir şeyi yok.Bir lazerin bile yaptığı bölgesel etki belli iken belki de bin tanesinin yapacağı etkiyi görmemek körlük ile açıklanır ancak.
Puffff ne alaka alan etkisi ? Hadi illa alan etkisi diyorsan Tsunami hepsinin toplamından dahi etkili. En güçlü saldırı diyor, Marco tanklar, Kaido ile Bm için çizik dahi vermez o saldırı. Bm'nin slash ise Marco'yu şehadete ulaştırır, Kaido ise diğer tarafını da çizdirmek istemiyorsa saldırıdan ya kaçar yada engeller.

Gel gelelim biri 14 oy birisi 0 oy. Evet benim gözlerim kör.

Puffff ne alaka alan etkisi ? Hadi illa alan etkisi diyorsan Tsunami hepsinin toplamından dahi etkili. En güçlü saldırı diyor, Marco tanklar, Kaido ile Bm için çizik dahi vermez o saldırı. Bm'nin slash ise Marco'yu şehadete ulaştırır, Kaido ise diğer tarafını da çizdirmek istemiyorsa saldırıdan ya kaçar yada engeller.

Üçü de meyve kullanıcısı, saldırı da deniz suyuyla yapılırken hem de?

Kıçı kırık ağacı indirmeyen saldırı mi ? Körlüğün gözlerimi yaşarttı.

Ice Age'de fena saldırı aslında, menzil olarak listedeki çoğu saldırıdan daha üstün ve kendini koruyamazsan çok vahim bir durumda kalıyorsun. Diğer amiral ataklarına göre listede zayıf kalmış ama attım oyumu ;)

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık