Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Edward Newgate vs. Isaac Netero

Beyazsakal vs Netero

• Kullanılan toplam oy
    115
WB vs Netero = Yamaji vs WW. :) WW de yine bomba vardı Yamajinin kolunu aldı. Neteroda bomba da yok. :)
O vs ile onun ne alakası var ? :/ Yamaji güçleri mühürlenmiş bir şekilde fiziksel dövüşle WW tokatladı. Tek darbede.
Daha önce saldığı alevler WW tarafından mühürlendi. Patlattığı şey bomba değil. Mühürlediği ateşler.
Yani Yamajinin ateşini yamajiye kullandı. Da , bunun Wb Vs Netero ile alakasını çözemedim :(

O vs ile onun ne alakası var ? :/ Yamaji güçleri mühürlenmiş bir şekilde fiziksel dövüşle WW tokatladı. Tek darbede.
Daha önce saldığı alevler WW tarafından mühürlendi. Patlattığı şey bomba değil. Mühürlediği ateşler.
Yani Yamajinin ateşini yamajiye kullandı. Da , bunun Wb Vs Netero ile alakasını çözemedim :(
Kimse çözemedi.

Önceki mesajımda yazmıştım. Kendimi espri yaptıktan sonra açıklamaya zorlanan adam gibi hissettim yav ne cahilmişsiniz arkadaş. :(

Önceki mesajımda yazmıştım. Kendimi espri yaptıktan sonra açıklamaya zorlanan adam gibi hissettim yav ne cahilmişsiniz arkadaş. :(
Yalnız karşılaştırdığın kişi Yamaji :/ Bizim bahsettiğimiz Wb :/ Arada tonlarca seviye farkı var.
Hatta yeni bir seviye birimi bile oluşturulabilir.
WW yi de , Neteroyla kıyaslayarak yeni bir tarihi faile imza attığın içinde teşekkürlerimizi sunuyoruz.

kör topal

Netero parçalar. WB öyle çevik bir karkater değil kaçamaz o altın ellerden.

Şu vs Wb değilde Akainu olaydı herkes Akainu derdi Wb nefreti hat safhada forumda ondan oluyor böyle.
Akainu olsa tabiki Akainu denirdi Netero'da haki mi var :D.

Gözlem hakisi var, bir tane saldırıyı depremle karşılasa büyük sıkıntı verir zaten. Hızına ayak uydurmasına gerek yok yani.
Squardo :a:

Neteronun hızı bir soru değildir.Wb alır bu karşılaşmayı
WB nerede soru kullandı? Soru ne alaka?

Moderatör tarafında düzenlendi:
Bana göre HxH nin yazarı One Piece nin yazarından çok daha zeki olduğundan dolayısıyla mangasındaki olayları çok daha etkileyici anlattığından dolayı ( bunun çizimle mizimle bir alakası yok ) Netero diyesi geliyor herkesin... Gerçekten helal olsun HxH nin yazarına mükemmel bir seriydi keşke devam etse.

Lakin aslında Beyazsakal çok daha güçlü... Çok kafası bozulursa dünyayı yok eder depremle kendiyle beraber Netero yuda götürür... Neteroda atom bombası olsa ne olacak en fazla Konya kadar yer yakar...

Adam tusunami yapiiiğğğğ laaa... Tüm Japonyayı parçalar delirdiniz mi ne Neterosu... sesten hızlı yumruk atabiliyomuş :D ona bakarsan kizaru da ışık hızında hareket ediyor beyazsakalı alabilir mi ?

Edit ; Netero yu bırak , Merüem + Netero yu alır beyazsakal... Haki ve En muhabbetini eşit düşündüğünüz taktirde Beyazsakalın üstüne bide meyve gücü var ve öyle böyle bir meyve değil... Wb , Merüemin tadı güzelmi diye bir kere ısısrır bakar sonra tükürür.

Son düzenleme:
Netero'nun vs lerini falan izledim az önce. Beyazsakal daha güçlü gibi gözüküyor. Tabi vs izlemekle verilebilecek bir karar değil bu ama neyse.

Hala Wb nin alacağınını düşünüyorum fiziksel güç ve yeteneksel güç olarak fazlasıyla üstün Netero'nun saldırılarından kaçmasına gerek bile yok şok dalgasıyla karşılaması yeterli

WB nerede soru kullandı? Soru ne alaka?
Kastettiğim Wb'nin soru kullanması değil Wb soru kullananlara karşı savaşmış biri Netero'nun hızının vs ye etki edeceğini düşünmüyorum

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık