Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Edward Newgate vs. Isaac Netero

Beyazsakal vs Netero

• Kullanılan toplam oy
    115

Kür Şad

Netero dalga geçerek tokat manyağı yapar. :/

Edit: Depremle döver falan diyen olmuş. Wb ağzım gözüm diyene kadar ölür gider. Yok dünyayı yok edebilecek güçmüş, bilmem neymiş. Abartıdan başka bir şey değil.

Moderatör tarafında düzenlendi:
WW gücünü mühürledi Genryusai nin daha sonra ölünce de o güç birden dışarı salındı. Netero bildiğin atom bombası ya da ona benzer bir şey ateşledi.
Mesajında anlatmak istediğini hala anlamış değilim. Genryusai bildiğin yumrukla yendi WW yi hayır Deprem olmadan bile yener falan mı demek istiyorsun
Yamaji vs WWyi tekrar izlersen anlarsın benzetmeyi. WW onlarca kol çıkarıp dalıyor Yamajiye. Sonrasında ise Yamajiden yiyor yumruğu. Esasında tüm dövüş böyle geçiyor. WW çok hızlı ve çok kolla saldırıyor aynı Netero gibi. Yamaji ise vurduğu anda uçuruyor aynı WB gibi.

İki sayı önceki Luffy'nin vuruş gücüyle oluşan etkiler hakkında örnekler verip sonra da Netero ile kıyasladım ve oradan da Wb'ye bağladım olayı ama boş konuştuğum için silindi gitti ve trol damgası yedik bir de. :)

@Reiper
Savcım bir ara bu evrenlerin güç seviyeleriyle ilgili bir konu aç istersen. Güzel tartışma döner.
Pcye kavuşayım da blr açarız evelallah. :)

WB deprem yolladığında Netero mesafe olarak uzaklaşıp, amirallerin haki savunması yaptığı gibi nen savunması yaparsa oluşan etkiyi bayağı azaltır bence.

Yamaji vs WWyi tekrar izlersen anlarsın benzetmeyi. WW onlarca kol çıkarıp dalıyor Yamajiye. Sonrasında ise Yamajiden yiyor yumruğu. Esasında tüm dövüş böyle geçiyor. WW çok hızlı ve çok kolla saldırıyor aynı Netero gibi. Yamaji ise vurduğu anda uçuruyor aynı WB gibi.

Pcye kavuşayım da blr açarız evelallah. :)
Hayır biliyorum vs nin nasıl olduğunu da burada bu kadar wb zor yakalar falan muhabbeti geçtikden sonra WW den hızlı ve daha güçlü olan Genryusai yi örnek vermeni anlamadım

Netero haşamat eder. De bu hxh bin mangakasının ev adresini bilen var mı gidip tehdit edecem devam ettirsin seriyi :artiz:

Netero alır gibi ama yanlıslikla WB ye verdim, ancak WB nin almasıda şaşılıcak şey değil.

Son düzenleme:
One piece'in güç kıstasları biraz garip normalde 10.000 ton kaldıran adamlar bir zıplayışta metrelerce yükselmesi gerek vs. ama böyle şeyler görmüyoruz keza dağları kesen yıkan parçalayan adamların saldıları normal bir insana adam akıllı zarar vermiyor ama hafif bir magma deydimi teke gidiyorsun.

Kizaru ışık hızı diye geçiyor ama daha Wb'ye baskın gelemiyor normalde ensesine üflemesi lazım. K.Haki var vs. diceksinizde adam Squardo'nun saldırısınnı engelleyemedi keza Enel'de öyle sözde yıldırım kadar hızlı.

Neyse bu dövüşü Wb alır.
HxH en basitinden Killua en son 5. sınama kapısına kadar açabilmişti o da 64 tondu herhalde. One piece'te Elbaf devi 10.000 ton fırlattı.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık