Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Dragon Ball Super Anime Tartışma

Üye silindi 2781

Filler devam etsede,Goku vs Gohan görmemiz ve Muten roshi'yi Krillin ile Goku'nun antremanı olsun çoğu sahne çok hoştu.Son bölümün bitimine doğru Cell,Majin Buu,Frieza'yı görmek beni çok mutlu etti.İncelemeye bakmak isterseniz.

Üye silindi 2781

Kinto-un'u tekrardan görmek harikaydı! Bulma hamileymiş,buna gerçekten şaşırdım.Vegeta,Goku antreman yaparken sen ne yapıyordun acaba...Numara Android 17 ön görüde gözüktü! Evrenler arası dövüş turnuvasıda,sonunda başlıyor!İncelemeye uğramak isterseniz de.

Bölüm 77 : http://www.db-turkiye.com/dbs77/

Böyle sıradan ve sakin bölümler büyük keyif veriyor. Epey komikti de. Vegeta'nın aile babası hareketleri çok güzel oluyor :p

Bölüm cidden başarılıydı. Karakterlerin samimi ortamı ve de Zenoların nasıl manyaklar oldukları gezegen oyunu ile çok güzel aktarıldı. Beerus haklı çıktı, diğer evrenlerin sebebi oldu Goku. Bakalım nasıl telafi edecek. Epey güzel giriş yaptılar yeni arc'a.

Vegeta boş durmamış :D Trunks'a kardeş vermiş, koca yürekli Saiyan prensi. Hal ve hareketleri de oldukça güldürdü beni.

Epey hoş bölümde, karakterlerin gündelik hallerini izlemek ayrı bir keyif db'de :p, Goku'nun Beerus'a karşı tavırları da epey ilginçti bu arada, Goku'nun onu geçeceği zamanlar yaklaşıyor gibi,

Turnuvada nihayet başlıyor bakalım, sonu nasıl olacak merak ediyorum. Bizim evrenin yok olmaması lazım, malum DBZ'nin sonunda hala yerinde duruyordu ama diğer evrenlerin akıbetini cidden merak ediyorum. Birde bu zen-oh'ların düşman konumuna girip girmeyeceği de merak konusu, epeydir psikopat vs. profili oluşturuyorlar bunların etrafında..

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık