Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Dragon Ball Super Anime Tartışma

73. Bölüm : http://www.db-turkiye.com/dbs73/

Tam DBZ tadında güzel bir bölümdü. Greiyto Saiyaman!! Videl'in bile hoşuna gitti :) GT benzeri bir senaryo yazmışlar ama filler'i bile güzel oluyor artık. Ayrıca Cocoa-chan'ı çok beğendim :p

Sonunda izlenebilir yeni bir kapanış yapmışlar. O manga sayfası teması epey iyiydi.

]

Üye silindi 2781

Malesef iyi bir bölüm olduğunu söyleyemesek de fillerin bitişine az kaldı!Ama izlemeye devam,evrenler arası dövüş turnuvasında yeni formlar ve güzel dövüşler görme dileğiyle.İncelemeye bakmak isterseniz.

Sonunda Muten Roshi samadan eğitim almaya karar verdiler, özlemişim. Kuririn ama çok ezik kalmış, adam kurşundan yaralanıyor yahu, Db'nin ilk zamanında Muten sama çıplak elle kurşun topluyordu. Usta her zaman usta oluyor işte.

O kadın efsanevi ssj'ye dönüşüyor. O evrenin Broly'si olmalı. Bizim evrenin Broly'si son filminde yine kayıplara karışmıştı, canon diyorlardı, belki döner.

Birde galiba ilk defa normal akış içerisinde saf kan kadın bir saiyajin göreceğiz.

Aceba Muten Roshi'ye ne oldu da turnuvaya katıldı. Dünyadan birisi olarak Arele de katılsaydı iyi olurdu sanki. Onun da tam potansiyelini görmüş olurduk. 1 tane de farklı bir gezegenden surpriz bir yarışmacımız olsaymış süper olurmuş.

Aceba Muten Roshi'ye ne oldu da turnuvaya katıldı. Dünyadan birisi olarak Arele de katılsaydı iyi olurdu sanki. Onun da tam potansiyelini görmüş olurduk. 1 tane de farklı bir gezegenden surpriz bir yarışmacımız olsaymış süper olurmuş.

Dövüşlerin ikili takımlar halinde olacağı gibi dedikodular görmüştüm haberler ilk çıktığında. Öyle olursa Kame-sennin'de bu sayede Mafuba'yı kullanabilir. Çok iyi bir mühür tekniği sonuçta, belki Beerus bile kaçamaz, o derece güçlü bir teknik. Tabii birebirde kullanmasına izin vermez hiç kimse.

Roshi'de birçok gizli teknik vardır adam hala en iyi dövüş sanatçısı sayılır dünyalılar içinde. Safi güç olarak değil belki ama adam sanatçı :D

İzlemesi en zevkli karakterlerin başında geliyor Roshi-sama :p Sadece komedi olarak değil de güçlü olarak işlerler umarım. Ama büyük ihtimal sadece koç olarak ve komedi açısından katılır.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık