Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Dragon Ball Super Anime Tartışma

Cp0Lucci

32.000 olayını yarım saate yakın arattın bana olmadığı halde :/

Yamuça Cell Jr'lar ile dövüşmüş adam. O kadar zayıf olsa dokunamaz bile o şeylere. Jr'ler ssj Goku'yu bile şamarlıyordu.
Mangaya bak istersen, Cell Jr a vuramıyorki Yamuça. Cell jr dalga geçiyor o grupla. Animatörler 1 er tane tekme attırmışlar Cell jr a :good:

Ruh ve zaman odasına girenler belli, Yamuça nın mangada Dr Gero dan tek yedikten sonra güçlendiği nerede görüldü

Aha şurdan dokunabilmiş mi ?

http://www.mangapanda.com/dragon-ball/408

Moderatör tarafında düzenlendi:
Mangaya bak istersen, Cell Jr a vuramıyorki Yamuça. Cell jr dalga geçiyor o grupla. Animatörler 1 er tane tekme attırmışlar Cell jr a :good:

Ruh ve zaman odasına girenler belli, Yamuça nın mangada Dr Gero dan tek yedikten sonra güçlendiği nerede görüldü
Baktım mangaya dayak yemiş ama sonu Tien ya da Kuririn'den farklı değil. Hepsi harcanmış. O şeyler gerçekten güçlüydü. Yamuça güçlü demiyorum ama 32.000 cidden çok az bir güç. En kötü ihtimal Ginyu' Toksentai'yi harcayacak düzeydedir. Bu adam o kadar ezik olsa Cell oyunlarına gidecek güveni bulamazdı kendinde. Tien ile Kuririn'den birkaç tık aşağıdır en fazla. Tabi bana göre diyeyim sana göre farklı olabilir :)

3 insan var, üçü de aynı şekil harcanıyor Jr'lere karşı, ssj'ler ise az çok karşılık verebiliyor.

Cp0Lucci

Baktım mangaya dayak yemiş ama sonu Tien ya da Kuririn'den farklı değil. Hepsi harcanmış. O şeyler gerçekten güçlüydü. Yamuça güçlü demiyorum ama 32.000 cidden çok az bir güç. En kötü ihtimal Ginyu' Toksentai'yi harcayacak düzeydedir. Bu adam o kadar ezik olsa Cell oyunlarına gidecek güveni bulamazdı kendinde. Tien ile Kuririn'den birkaç tık aşağıdır en fazla. Tabi bana göre diyeyim sana göre farklı olabilir :)

3 insan var, üçü de aynı şekil harcanıyor Jr'lere karşı, ssj'ler ise az çok karşılık verebiliyor.

Peki Dr. Gero meselesine ne diyeceksin?

' Bir insana göre enerji gücü çok fazla biri geliyor, bu kişi Son Goku olmalı ' diyor. Goku yu en son Vegeta ile olan savaşına kadar biliyorlar. Ordan Yamucha nın güç seviyesi ortada. Yamuça oraya savaşmaya gitmiyor özgüvenden değil izlemeye gidiyor ( Dr. Gero dan tek yiyince bende geliyorum ama savaşmayacağım diyordu )

Kişisel görüşe kalabilir ama Yamuça dan fazla güç bekleme. Zaten 530,000 gibi bir güç seviyesi gezegen yok etmek için yeterli seviyede ( Frieza ilk form maximum gücü 530,000 ) . Daha parmağıyla gezegen yokediyor Frieza, Vegeta gezegenini yok etmekte harcadığı güç en fazla 200,000 dir tahminen.

Yani demem o ki Yamuça dan bu kadar güç seviyesi bile bekliyorsun hatalı çünkü gezegen yok edecek güç Yamuça da yok :good:Şimdi düşündümde 32,000 bile fazla be Yamuça ya cidden

Peki Dr. Gero meselesine ne diyeceksin?

' Bir insana göre enerji gücü çok fazla biri geliyor, bu kişi Son Goku olmalı ' diyor. Goku yu en son Vegeta ile olan savaşına kadar biliyorlar. Ordan Yamucha nın güç seviyesi ortada. Yamuça oraya savaşmaya gitmiyor özgüvenden değil izlemeye gidiyor ( Dr. Gero dan tek yiyince bende geliyorum ama savaşmayacağım diyordu )

Kişisel görüşe kalabilir ama Yamuça dan fazla güç bekleme. Zaten 530,000 gibi bir güç seviyesi gezegen yok etmek için yeterli seviyede ( Frieza ilk form maximum gücü 530,000 ) . Daha parmağıyla gezegen yokediyor Frieza, Vegeta gezegenini yok etmekte harcadığı güç en fazla 200,000 dir tahminen.

Yani demem o ki Yamuça dan bu kadar güç seviyesi bile bekliyorsun hatalı çünkü gezegen yok edecek güç Yamuça da yok :good:Şimdi düşündümde 32,000 bile fazla be Yamuça ya cidden
Kame-sennin tenkaiçi'de ay yok ediyordu kamehameha'nın bir üst versiyonu ile. Ay hatrı sayılır bir gezegen büyüklüğünde olmasa bile büyüklüğü, hacmi epey büyük olan bir yapı. Onu yok etmek kolay iş değil. Kame-sennin o güçle ay yok ediyorsa Yamuça istese dünyayı falan rahat yok eder. Kamehame'sı ile bunu yapması zor bir iş değil.

İnsanlar ki'lerini saklayıp, bastırıp, artırabiliyorlar. Yamuça'da ki'si ile oynayabilir. Yani Gero'nun gördüğü Yamuça tam güçte değildir. Tam gücünü tutuyor olmalı o zamanlar. Yamuça en kötü ihtimal Frieaza'nın ilk gördüğümüz 1. formu kadar güçlüdür. Adam evrenin imparatoru kadar güce ulaşmış, daha ne yapsın :)

Cp0Lucci

Diyorumki bende Yamuça , Gero dan tek yiyince artık çok çok geride kaldığını anlıyor ve dövüşmeyi bırakıyor izleyici oluyor. Yamuça nın şurda eğitim yaptı ondan sonra daha güçlü olduğunu gösterecek bir delilde yok ortada. Havadan atmayalım şu kadar güçlenmiştir herkes güçleniyor o da güçlenmiştir mantığıyla gidersek olmaz. Zaten şu yeni arc gelsin Muten Roshi sama nın Yamucha dan daha güçlü olduğu için turnuvaya alındığı ortaya çıkar. Beerus en güçlü 10 kişinin içine Roshi'yide koymuş işte. Bence dbs deki mantıkta Roshi eski toprak olduğu için daha önemli bir hale gelmiş en azından ezik yamuça dan :good:

Bölümleri 720p fansub indirebileceğim bir yer mevcut mu arkadaşlar?

altyazı sitelerine bakıyorum 35e kadar çevirmişler birde torrent bazı bölümleri eksik, o yüzden fansub arıyorum.

Bölümleri 720p fansub indirebileceğim bir yer mevcut mu arkadaşlar?

altyazı sitelerine bakıyorum 35e kadar çevirmişler birde torrent bazı bölümleri eksik, o yüzden fansub arıyorum.
Toplu olarak şuradan indirebilirsin, son bölüm 72. bölüme kadar var ama üye olman gerekiyor linkleri görebilmek için, direkt indirme linkini de verirdim ama ayıp olur adamlara :p üyelik şartı koymuşlar sonuçta. Üye olursan aktivasyon bile istemediği için 10 saniyelik iş.

http://www.arcadiafansub.com/showthread.php?tid=20

Tek tek indiririm üye olmam diyorsan şurada var ama 63. bölüme kadar ve bazı bölümler softsub ama fansub kalitesinden farksız.

http://animekalesi.com/bolumler-260-dragon-ball-super.html

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık