Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Dragon Ball Super Anime Tartışma

elerinli, Goku'ya son rakip olur havası veriyor. Bu bölüm gördüğümüz kısmından içinde sanki ihtiyar bir adam var gibi geldi bana, bıyıkları beyaz :p

Gohan için daha yeni şöyle bir fan yapımı görmüştüm : Super Saiyan White :D

undefined
Şu elaman güzel şeyler yakalamış gibi geldi. Özellikle 9.25 9.35 arası Gohan mod açıyor gibi :D

Bana kalırsa Goku ve Gohan yenilecekler. Asil turnuva baslamadan önce diger yıkım tanrilari bizim evren dovusculeri için çöp diyecekler. Turnuva hezimeti sonrasında Goku ve Gohan dan yeni modlar çıkacaktır

Bana kalırsa Goku ve Gohan yenilecekler. Asil turnuva baslamadan önce diger yıkım tanrilari bizim evren dovusculeri için çöp diyecekler. Turnuva hezimeti sonrasında Goku ve Gohan dan yeni modlar çıkacaktır
Gohan belki kaybeder ama Goku imkansız. Aslında Gohan'ında o girişten sonra kaybedecek gibi bir havası yoktu ama klasik Bo3 mantığında 3. maçın oynanması için 2-1 skoru lazım, o yüzden Gohan'ın kaybedeceğine imkan veriyorum. Ama yinede bu turnuvanın kuralları Zeno'ların keyfine baktığı için 3-0'a kadar uzatmaları da gayet olası.

Ve tam tersine ben bu turnuvadan sonra bizimkilerin ezici galibiyetlerinden dolayı esas turnuvaya bizim evren dikkatleri üzerine toplamış favori olarak girecek gibi hissediyorum..

Üye silindi 2781

Güzel bölümdü,Basil Vs Majin Buu sonuçlandı! Gohan'nın Piccolo ile geçmiş antremanları ve kendini gösterme zamanı gelmişti.Toggo'nun gücü de yavaş yavaş ortaya çıkmaya başladı!İncelemeye bakmak isterseniz.

Bölüm 80 : http://www.db-turkiye.com/dbs80/

Gohan iyi dövüştü, hem ham iken hem de ultimate bile olmadığı haldeyken adamı harcayacaktı normal ssj haliyle, tabii zehirlenmeseydi.

Bu ortalama ölümlü seviyesi güç seviyesi değildir. Ama yüksek olan da güçlü çıkacaktır herhalde. Yinede bizim evren güç olarak en iyilerdendir. Bu daha çok evrendeki canlı gelişimi ile ilgili gibi.

Tabii bütün suç yılarca uyuyan Beerus'ta :D

Reversi

Bölüm 80 : http://www.db-turkiye.com/dbs80/

Gohan iyi dövüştü, hem ham iken hem de ultimate bile olmadığı haldeyken adamı harcayacaktı normal ssj haliyle, tabii zehirlenmeseydi.

Bu ortalama ölümlü seviyesi güç seviyesi değildir. Ama yüksek olan da güçlü çıkacaktır herhalde. Yinede bizim evren güç olarak en iyilerdendir. Bu daha çok evrendeki canlı gelişimi ile ilgili gibi.

Tabii bütün suç yılarca uyuyan Beerus'ta :D
Büyük ihtimal ''ölümlü seviyesi''dedikleri şey,tüm evreni baz alarak, ortalama almak.Diğer evrenlerde ortalama güç seviyesi,bizim evrenden fazladır.Bizim evrende ortalama güç seviyesi az,nitelikli eleman fazla,tabi bunun sorumlusu Beerus ve Frieza.Beerus uyumasa Frieza Saiyan'ları o kadar kolay katledemezdi.Saiyan'lar ortalama gücü artırıyordu.Hem güçlülerdi hem de güçsüzleri öldürüyorlardı.Bu da haliyle ''ölüm seviyesi''ni artırıyordu.Saiyan'lar evrenden silince seleksiyon zarar gördü.Güçlüler ile zayıflar arasında uçurum oluştu.En büyük kanıtı,diğer evrendeki saiyan,super saiyan bile olamazken,bizim evrenin 9.evrenden sonra en güçsüz evren olmasıdır.
Goku büyük ihtimal turnuva sona erdiğinde yıkım tanrısına eş değer güce ulaşacaktır.En güçsüz sondan ikinci evrendeki bir adam bile yıkım tanrısı gücünde.O zaman diğer evrende yıkım tanrılarına gerek kalmaz. :D

Büyük ihtimal ''ölümlü seviyesi''dedikleri şey,tüm evreni baz alarak, ortalama almak.Diğer evrenlerde ortalama güç seviyesi,bizim evrenden fazladır.Bizim evrende ortalama güç seviyesi az,nitelikli eleman fazla,tabi bunun sorumlusu Beerus ve Frieza.Beerus uyumasa Frieza Saiyan'ları o kadar kolay katledemezdi.Saiyan'lar ortalama gücü artırıyordu.Hem güçlülerdi hem de güçsüzleri öldürüyorlardı.Bu da haliyle ''ölüm seviyesi''ni artırıyordu.Saiyan'lar evrenden silince seleksiyon zarar gördü.Güçlüler ile zayıflar arasında uçurum oluştu.En büyük kanıtı,diğer evrendeki saiyan,super saiyan bile olamazken,bizim evrenin 9.evrenden sonra en güçsüz evren olmasıdır.
Goku büyük ihtimal turnuva sona erdiğinde yıkım tanrısına eş değer güce ulaşacaktır.En güçsüz sondan ikinci evrendeki bir adam bile yıkım tanrısı gücünde.O zaman diğer evrende yıkım tanrılarına gerek kalmaz. :D
Zamasu'nun barbariler olayı gibi, Gowasu zamanla gelişecekler diyor Zamasu ise yok edelim diyor. Bizde dediğin gibi Frieza zamanında yakıp kül etmiş ortalığı. Frieza'dan öncesi de öyledir, Beerus çok uyumuş. Beerus bunlara engel olsa evren gelişirdi.

6. evrendeki saiyajinlerin ssj olmadıkları hali bile bizimkilerin ilk zamanki ssj halinden güçlü görünüyor Cabba üzerinden. Bizim evren tam gelişememiş, geri kalmış gibi duruyor yıkımlar zorluklar yüzünden. Hem saiyajinler hem de başkaları yok olmuştur. Ortalama o yüzden düşük ama Goku/Vegeta/Gohan/Buu gibiler öteki evrenlerle rahat kapışır gibiler. Az ama öz savaşçı var :flaugh:

Öteki evrendeki saiyajinler dost canlısı iken bizdekiler barbar takılıyordu. Saiyajinler olsun Frieza olsun Babidi'nin Buu'su olsun başkaları olsun bizim evrendekiler başıboş kalmışlar da yakıp yıkmışlar. Hep Beerus sebeb oldu :D

Bizim kadro şu jeneriklerde gösterilen mi şimdi ? Kuririn, Piccolo, androidler falan ?

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık