Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Dracule Mihawk vs. Kuzan

Aokiji vs Mihawk

• Aokiji takmaz bile.Direk buzdan heykele çevirir.

• Az biraz zorlandıktan sonra Aokiji paketler.

• Aşırı zorlanarakta olsa Aokiji alır.

• Beraberlik

• Mihawk zorlanarakta olsa alır.

• Az biraz zorlansada Mihawk bir daha birleşmemek üzere Aokijiyi onlarca parçaya ayırır.

• Mihawk hiç zorlanmaz.Tavşan avlama bıçağıyla bile alır

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.
Mihawk bıraķıp gider dövüşü.
Ice Saber ile 4'e böler Mihawk'u:D
"Şu adamla aramdaki farkı görmek istiyorum" diyenlerle o adama kafalama girenleri karşılaştırmayalım lütfen :S Mihawk gitsin Aokijiden Jozu nedir nasıl tarumar edilir onun dersini alsın :S Ayrıca Mihawk adam değildir :/
İnsanlar zamanında Shanks ile dövüşüyor diye Yonko gücünde görüyor çakma vampiri olay bu:ehe:

Kuzan bu sefer dikkat kaybı yapar mı sence? Dof'a karşı dalmak yemedi, sanki artık canı daha tatlı. Mihawk desen garanti görmediği işi erteleme taraftarı. Bunlar asla ölümüne dövüşmez gibi geliyor bana.
Sen deme şöyle şeyler ya :( Arkadaşı zor durumdaydı Dof'un elinden çekip aldı işte. O durumda ne Dof'un Kuzan'la dövüşüp vakit kaybetmesi gerekirdi ne de Kuzan'ın istediğini aldıktan sonra Dof'la dövüşmesi mantıklı olurdu. Üstelik denizci bile değil.

Teach ve Weevil var çibi olarak. Biri yonko halihazırda ve kk olacak :) öteki wb'nin iradesine sahip :) Bu adamlar da mı amiral korkusuna oldular? Jinbe var, Law var, Kuma var hangisi korkuyor. Croco bile zerre korkmuyor. Çibilerin çoğunluğu ay beni öldürecekler diye korkmuyor. Ötekilerin bile aslında çekindiği başka mevzular var kudretli bugisama hariç.

Köpek dersin sonuçta itaat ediyor ayrı konu ama korkuyor ile birlikte köpek demek cidden boş yapmak. He Mihawk korkuyor :/ Adam sallamıyor açıkça kimseleri. Bunu görmek o kadar mı zor ya da kabul etmek :/ Kaldı ki Teach amiralden kaçan adam şu serinin zirvelerinden biri. Korkup kaçmak başka dövüşten çekilmek başka.

Mihawk baya baya şansa sahip tek bacağı olmayan adama karşı. Saka ya da Kizaru olsa 50-50 derim ama Kuzan'a karşı 51-49 Mihawk alır.

Teach ve Weevil var çibi olarak. Biri yonko halihazırda ve kk olacak :) öteki wb'nin iradesine sahip :) Bu adamlar da mı amiral korkusuna oldular? Jinbe var, Law var, Kuma var hangisi korkuyor. Croco bile zerre korkmuyor. Çibilerin çoğunluğu ay beni öldürecekler diye korkmuyor. Ötekilerin bile aslında çekindiği başka mevzular var kudretli bugisama hariç.

Köpek dersin sonuçta itaat ediyor ayrı konu ama korkuyor ile birlikte köpek demek cidden boş yapmak. He Mihawk korkuyor :/ Adam sallamıyor açıkça kimseleri. Bunu görmek o kadar mı zor ya da kabul etmek :/ Kaldı ki Teach amiralden kaçan adam şu serinin zirvelerinden biri. Korkup kaçmak başka dövüşten çekilmek başka.

Mihawk baya baya şansa sahip tek bacağı olmayan adama karşı. Saka ya da Kizaru olsa 50-50 derim ama Kuzan'a karşı 51-49 Mihawk alır.
Çibi yerine şiçi de bari. Çibi bücür demek:D

Sen deme şöyle şeyler ya :( Arkadaşı zor durumdaydı Dof'un elinden çekip aldı işte. O durumda ne Dof'un Kuzan'la dövüşüp vakit kaybetmesi gerekirdi ne de Kuzan'ın istediğini aldıktan sonra Dof'la dövüşmesi mantıklı olurdu. Üstelik denizci bile değil.
Ya orası öyle, ben Dofy vs Kuzan açsam laf atarlar. Oysa başka zaman başka bir yerde kapışırız dediler ama elin vampiri rakip oluyor. Dof'a gelince Jozu'nun sadece üstüne bindi, onu sabaha kadar kesemezdi deniyor. Vampire gelince yanına gitse keser atardı deniyor.

Nerede adalet? Adalet fan sayısıyla mı ölçülüyor?

Mihawk bence en güçlü shichi bu arada yanlış anlaşılmasın. Ama ya gösterdikleri ne olacak?

Bunların çibi versiyonunu gördükten sonra artık çibi diyorum. Zaten aynı şeyi çağrıştırıyor. En kolayı böyle. Shichibukai yazmak zor :D

Al bir tanesini atayım. Şunlara bak, gözlerinde korku var mı :p

En öndeki sarışın çocuk iyiymiş. Kız da ona vurgun gibi bakıyor zaten.

Shichiler korku duysa, bu işlere girmezlerdi.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık