Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Dracule Mihawk vs. Kuzan

Aokiji vs Mihawk

• Aokiji takmaz bile.Direk buzdan heykele çevirir.

• Az biraz zorlandıktan sonra Aokiji paketler.

• Aşırı zorlanarakta olsa Aokiji alır.

• Beraberlik

• Mihawk zorlanarakta olsa alır.

• Az biraz zorlansada Mihawk bir daha birleşmemek üzere Aokijiyi onlarca parçaya ayırır.

• Mihawk hiç zorlanmaz.Tavşan avlama bıçağıyla bile alır

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.
Mihawk-sama alır. Mihawk adamdır. Değil diyenler kendilerini sorgulasın.
Adam olmasına olsun da her adam olan amiral yenemiyor. :(
Aokiji biraz uğraşır yener. Savaş lordlarından belki Weevil denk çıkabilir amirallere o da beklenti sadece.
Marco+Vista+tümen komutanları+Jinbei+Croco+... beraber Akainuyu durduramıyorlarken bu adamla 10 gün savaşan kişiyi Vistanın(tek başına), Croconun(Mr.1 ile), Jozunun(tek başına) rahatça durdurduğu adam yenemez.

En az bir 5 gün dövüşürler.Açık veren yada dikkatsiz olan kaybeder.
Bacak güç kaybettirdiyse Kuzan yenilebilir de.
Kuzan bu sefer dikkat kaybı yapar mı sence? Dof'a karşı dalmak yemedi, sanki artık canı daha tatlı. Mihawk desen garanti görmediği işi erteleme taraftarı. Bunlar asla ölümüne dövüşmez gibi geliyor bana.

Wano'daki Zoroyu görenler ondan sonda Kuzan'a şans verir mi acaba.Bu arada Kuzan favorilerimdendir ama logilar kılıç ve haki girdimi işin içine bence yan basarlar.
Hatta bir konu daha açılsa WB in deprem yumruğu mu daha çok hasar verir Akauniye yoksa Garp ın hakili yumruğumu.Garp derim.Tabi WB depreme haki ekleye biliyormu bilemediğimizden hesaba katmadım onu.

Kuzan bu sefer dikkat kaybı yapar mı sence? Dof'a karşı dalmak yemedi, sanki artık canı daha tatlı. Mihawk desen garanti görmediği işi erteleme taraftarı. Bunlar asla ölümüne dövüşmez gibi geliyor bana.
Orası öyle dövüşmezler.Mihawk krieg ile bile dövüşmüyor.Dediğin gibi Kuzan da eski cesareti kaybetmiş gibi.Saldıramadı hazardda kendini yeterince yeterli görmedi. :) Konuda dövüşecekler diyorsa öyle kabul ediyoruz işte ve bence o şekilde olur.

Sanji Winsmoke

Aokiji nin güç seviyesini bile Akainu ya 10 gün direnip sonra yenilmesiyle ölçüyoruz Mihawk ın güç seviyesi Shanksla vs atacak düzeyde ünvanı dünyanın en iyi kılıç ustası.
Not: Mihawk fanı değilim Aokijiyi daha fazla severim Mihawktan ama gerçek bu.
Yalnız Shanks kolunu kaybetmeden önce yaptığı düelloları kıstas olarak kullanmak bence zor. Neden dersen 12 yıl önceki Shanks ile şimdiki Shanks arasında dağlar kadar fark vardır 2 yılda Luffy'nin elde ettiği güç farkı ortada. Ayrıca yaptıkları düelloların sadece kılıç kullanma yetenekleri üzerinden yapıldığını düşünürsek karşısında tüm yetenekleriyle savaşabilecek en güçlü şeytan meyvelerinden birine sahip bir amiral var.

Mihawk için beklentileri çok yüksek tutan insanlardan biriyim ama adamın gücü hakkında halen net bir şey görmemişken bir zamanlar Shanks'ın gençliği üzerinden yaptığı düellolara dayanarak "Herkese tek atan adam" ilan etmek de bence doğru değil.

Her karşılaşmada Mihawk'ı favori gösteren arkadaşların biraz hata yaptığını düşünüyorum :D

Mihawk,Shanks,Dragon gibi karakterlerin güçlerini bilmediğimiz için ne desek boş aslında ama ben Mihawk ın alacağını düşünüyorum çünkü bu adam Zoro nun hayali yani yok ötesi :D

Tek kolu olan adamı sallamayan Mihawk tek bacağı olan adamı rakip olarak görüp de kılıcını çekmeye tenezzül etmez ;)

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık