Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Dracule Mihawk vs. Kuzan

Aokiji vs Mihawk

• Aokiji takmaz bile.Direk buzdan heykele çevirir.

• Az biraz zorlandıktan sonra Aokiji paketler.

• Aşırı zorlanarakta olsa Aokiji alır.

• Beraberlik

• Mihawk zorlanarakta olsa alır.

• Az biraz zorlansada Mihawk bir daha birleşmemek üzere Aokijiyi onlarca parçaya ayırır.

• Mihawk hiç zorlanmaz.Tavşan avlama bıçağıyla bile alır

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.
Kuzan önce bir parıltı görür. Sonra hafiften bir ılıklık hisseder. Başını aşağıya doğru eğer ve kalbinde bir meyve bıćağı görür. Bu esnada yere düserken bir anlık uzaklara doģru bakar ve siyah bir pelerinlinin ufka doğru yürüdüğünü görür. :)

Bugün yorumların hiç iç açıcı değil :artiz: Kayıt altına alıyorum haberin olsun.
yanıldığım nokta neresi ? Vistaya ve Crocoya karşı geri vites yapmadı mı ? Şenks gelince benim oyunum biter herkese hayırlı işler demedi mi ? şiçiler hükümet köpeği değil mi ?

al kayıt altına.Ben uğraşmam öyle şeylerle çünkü insanların yanılgılarını yüzüne vurunca benim de içim acıyor.

asıl sende sıkıntı var.Çok üstünkörü yapıyorsun yorumları ve sanki düşünmeden yazıyorsun.Zevk alamıyorum tartışmadan.

"Şu adamla aramdaki farkı görmek istiyorum" diyenlerle o adama kafalama girenleri karşılaştırmayalım lütfen :S Mihawk gitsin Aokijiden Jozu nedir nasıl tarumar edilir onun dersini alsın :S Ayrıca Mihawk adam değildir :/

yanıldığım nokta neresi ? Vistaya ve Crocoya karşı geri vites yapmadı mı ? Şenks gelince benim oyunum biter herkese hayırlı işler demedi mi ? şiçiler hükümet köpeği değil mi ?

al kayıt altına.Ben uğraşmam öyle şeylerle çünkü insanların yanılgılarını yüzüne vurunca benim de içim acıyor.

asıl sende sıkıntı var.Çok üstünkörü yapıyorsun yorumları ve sanki düşünmeden yazıyorsun.Zevk alamıyorum tartışmadan.
Seriyi anlama konusunda ciddi eksikliklerin var. Yuzeyselin kralı sensin yahu :( Neyse buradan da :byee:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık