Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Dracule Mihawk vs. Kuzan

Aokiji vs Mihawk

• Aokiji takmaz bile.Direk buzdan heykele çevirir.

• Az biraz zorlandıktan sonra Aokiji paketler.

• Aşırı zorlanarakta olsa Aokiji alır.

• Beraberlik

• Mihawk zorlanarakta olsa alır.

• Az biraz zorlansada Mihawk bir daha birleşmemek üzere Aokijiyi onlarca parçaya ayırır.

• Mihawk hiç zorlanmaz.Tavşan avlama bıçağıyla bile alır

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.
2. nesil Rayleigh Mihawk'tır bana göre.Aynı 2. nesil Roger'ın Shanks olduğunu düşündüğüm gibi.Fujitora gibi kılıç ustası olsaydı yener derdim.Yonkou seviyesi adamlar hariç tüm kılıç ustalarını yenebilmeli ki ünvanı bir şey ifade etsin.Ama Mihawkta şimdilik sadece itibar var hepsi bu.Nasıl Dragon'un itibarı onu kafadan Yonkou yapıyorsa Mihawk'ın itibarı da onu kafadan amiral yapar.Mihawk işlenirse o zaman bakarız.
Kılıçustalığı aman aman bir marifet olarak görülmüyor ki Mihawk'ın ünvanı itibar etsin. Tamam ortalama seviyede iş yapabilen bir ünvan ama en tepesi için yeterli değil. En tepedeki kaç kişinin bu ünvanı umursadığını ve almaya çalıştığını gördün ? Herkes Korsan Krallık / Yonko hatta Amirallik peşinde Coby'den gördüğümüz üzere, hatta buna Smoker'da dahil edilebilir direk Amirallikten bahsetmese de bir zamanlar hatırladığım kadarı ile bize rütbe lazım yükselmemiz gerek diyordu, rütbenin kralıda Amirallik işte.

Seçenekler gereksiz uzatılmış gibi geldi.
Aynen öyle, ankette kim önde diye oturup hesap makinesi ile yüzde toplamamız gerekiyor galiba, anket daha sade bir hale gelse iyi olur.

Son düzenleme:
Ya orası öyle, ben Dofy vs Kuzan açsam laf atarlar. Oysa başka zaman başka bir yerde kapışırız dediler ama elin vampiri rakip oluyor. Dof'a gelince Jozu'nun sadece üstüne bindi, onu sabaha kadar kesemezdi deniyor. Vampire gelince yanına gitse keser atardı deniyor.

Nerede adalet? Adalet fan sayısıyla mı ölçülüyor?

Mihawk bence en güçlü shichi bu arada yanlış anlaşılmasın. Ama ya gösterdikleri ne olacak?
Bence ne Dof ne Mihawk Jozu'yu kesebilirdi.

Mihawk biraz ucu açık bir karakter. Doflamingo'nun bütün numaralarını gördük ama Mihawk'ın öyle mi? Mesela Mihawk'ın seviyesi konusu 191 sayfa. Haliyle çok değişik değişik beklentiler var. Min. Amiral diyende var Max. Amiral diyende . Yonko ayarında diyen bile vardır :D

Zaten son iki seçenek arasında oy verenlerden yonko diyen vardır illa ki diye düşünüyorum.

Mihawk'ın umursamaz bir yapısı var, daha ben ciddileştiğini görmedim. Ve daha onun sırası değil. Yani gücü hakkında tam olarak bir yorum yapılabileceğini sanmıyorum. Seviyesi hakkında kesin bir şey olmadığı için kişiden kişiye görüşler değişecektir. Ancak ünvanının hakkını vereceğine inanıyorum. Bu yüzden, bana göre, gayette bir amirali rahatça yener.
Mihawk hakikaten Luffy'yi öldürmeye çalıştı. WB ile güç farkını anlayabilmek için ciddi saldırdı. Burada hiç de umursamaz değildi. Demin tek tek saydım. Hep beraber üstüne Marco+tümenlerin başa çıkamadığı adama denk biri ile Odanın bizzat Vista onunla dövüşebilecek seviyede bi adam diye karşısına koyduğu, databookta da açıkça Mihawkla dövüşebilir denilen birini karşılaştırıyorsak ucu o kadar da açık değil. Heleki bi amirali rahat yenebilecek biri hiç değil. Karakteri seversiniz olur sevin hatta yonkoular+amiraller bi Mihawk etmez deyin benim için o başka da amirali rahat yenemez bu adam. Abartmayalım.

Son düzenleme:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık