Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Teori] Devil - D ve Devil Fruit

Teoriyi nasıl buldun?

• Kullanılan toplam oy
    48
Tutmaz gibi. Her çocuk büyüyünce kişilik değişimleri yaşar. Birde Devil - Demon vs Tanrı olayı çok ortada bir konu fazla göz önünde yani. İnsan daha mistik şeyler bekliyor. Naruto gibi serinin en önemli yapı taşlarından birine dine bağlaması kolaya kaçar bence.

Bana şu şeytan meyveleri sanki D.'lere karşı yapılmış gibi geldi.

Kutsallar krallığın başına bir savaştan sonra geçiyor. İşte o krallığın başında D.ler olduğunu düşünüyorum.

Antik silahlar, şeytan meyveleri de o krallığı yıkmak için kullanıldı bence kutsallar tarafından.

Bana şu şeytan meyveleri sanki D.'lere karşı yapılmış gibi geldi.

Kutsallar krallığın başına bir savaştan sonra geçiyor. İşte o krallığın başında D.ler olduğunu düşünüyorum.

Antik silahlar, şeytan meyveleri de o krallığı yıkmak için kullanıldı bence kutsallar tarafından.
Yalnız Anka kuşu , T-Rex gibi eski çağlardan kalma hayvanların zoan meyvesinin olması şeytan meyvelerinin çok eski olduğunu da gösteriyor olabilir yani sadece D.'lerin zamanında değil D.'lerden öncede ortaya çıkmış bir şeyde olabilir.

Yalnız Anka kuşu , T-Rex gibi eski çağlardan kalma hayvanların zoan meyvesinin olması şeytan meyvelerinin çok eski olduğunu da gösteriyor olabilir yani sadece D.'lerin zamanında değil D.'lerden öncede ortaya çıkmış bir şeyde olabilir.
Veya little garden gibi başka yerler var ve buralardaki hayvanlardan yapıldıysa ?
Belki de el değmemiş Anka Kuşu ve benzeri mistik hayvanların olduğu adalar veya ada vardır:confused:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık