Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Crocodile

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 225 70.1%
  • Sevmem

Kullanılan: 97 30.2%

• Kullanılan toplam oy
    321
Yc4 dediğimiz adamlar Who ve Snack gibi kişiler Croco bunları rahat harcar en az Yc3'dür. Atlama öncesi ve sonrası karşılaştırmak seriyi anlamamak gibi bir şey. Marco için eski mesajları okuduğmda Jack'i filan alamazda diyorlardı.
Dof ve Croco arasındaki farkı serinin iki yıllık zaman atlamasındaki değişime bağlayıp hemen hemen yok saymak okuduğunu algılayamamaktır bana göre de. Hikayede yeri büyük olacak önemli karakter ondan güçlü gelir vs diye beklentiniz olduğunu belirtin. Ötesine gerek yok. Croco'nun Dof'a yakın güçte çıkmasının en ufak bir izahı yoktur. Artık onda da haki olacak çiuv çiuv sıkacak diye geçiştirilecek bir durum değil bu.

Dof bile yc3 değil tam olarak Croco nasıl olsun arkadaş.
Ace, jimbei,hancock peros gibi arada kalmış bir seviye var. Dof mesela bu adamların üstü. Croco falan da altı. Yc4 altı bir seviye.

Dof ve Croco arasındaki farkı serinin iki yıllık zaman atlamasındaki değişime bağlayıp hemen hemen yok saymak okuduğunu algılayamamaktır bana göre de. Hikayede yeri büyük olacak önemli karakter ondan güçlü gelir vs diye beklentiniz olduğunu belirtin. Ötesine gerek yok. Croco'nun Dof'a yakın güçte çıkmasının en ufak bir izahı yoktur. Artık onda da haki olacak çiuv çiuv sıkacak diye geçiştirilecek bir durum değil bu.
Bana bu bilgiler ışığına Kaidoya beş yıl plan erteleten haki bilmeyen Gecko Morianın izahını yap o zaman reis.

Dof bile yc3 değil tam olarak Croco nasıl olsun arkadaş.
Ace, jimbei,hancock peros gibi arada kalmış bir seviye var. Dof mesela bu adamların üstü. Croco falan da altı. Yc4 altı bir seviye.
Dof nasıl Yc3 değil yav tam olarak. Peros, Ace, Who's Who baya baya Yk4 Jimbei ise Yk3 seviyesi. Crocodile Yk4 gücünde dönüş yapacaktır. Snack, Snack falan da Yc5 işte

Moria'nın hayatını kararttığı için 5 yıl vicdan azabı çekmiştir.
Güzel buna da okuduğunu anlamak mı diyoruz ?

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık