Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Crocodile

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 225 70.1%
  • Sevmem

Kullanılan: 97 30.2%

• Kullanılan toplam oy
    321
Ya ama tepkiler ve göstermedikleri featler üzerinden karakter yorumlanmaz ki :(
Snackin ne yaptığını veya smothienin neler yapabileceğini tam olarak görmeden yorum yapmamak gerekir.
Dof zafen bacak alır yani ederi 800m falandır herifin burasıda doğru değil :D
Jimbei güçlü eleman. Fakat ne bileyim mesela idde jack olsaydı magellanı kan ter içinde bırakırdı. Yc3 muazzam bir seviye.
O yüzden bana
Yc3ler>Dof>peros, ace, hancock, jimbei>yc5 =croco gibi geliyor. Oda maximum hali cidden.
Ne biliyim daifiku, pica, vergo gibi adamlar bile crocoyu inanılmaz yıpratır. Alabilir bile. Ama misal Jimbei, Ace falan çok zorlanmaz. Dof ise madara eder. Jack ise kıyma eder :D Bence denge böyle gibi
Dof ne kerizmiş Şu adama ortaklık talep ediyor. :/ Reis kusura bakma ama bunlar çok talihsiz yorumlar bence.

Ayrıca Magellan, Tüm Yk3 komutanları temizler

Dof, Law ve Jinbe'yi gördük. Hiçbiri de komutan ayarı değildi yani.
Dof ve Jimbei nasıl komutan ayarı değil Allah aşkına

Dof ve Jimbei nasıl komutan ayarı değil Allah aşkına
Bir G4 yumruğu ile ada turu yapan adam, nasıl komutan olsun yav? Jinbe de Who ile dövüşüyor işte.
Hayır, komutan etseler bile dengeyi tam olarak sağlamaları için en azından en azından sağ kol etmeleri lazım, değiller yani. Bu konuda hem fikiriz sanırım.

Tamam işte vergo üstü olsun ama yine yc3 çok fazla. Dofun kendisi yc3 değil. Gel yancım ol dediği eleman yc5 eder maximum :(
Yc3 olduğunu hiçbir zman iddia etmedim ben bir yere yazdıysam kesin Yc4 pozisyonuna koymuşumdur. Perospero, Who's Who, Ace gibi adamlardan bahsediyorum. Zaten Yc3 ile Yc4 arasında bariz farklar var. Cracker, Perosperoyu yok eder.

Bir G4 yumruğu ile ada turu yapan adam, nasıl komutan olsun yav? Jinbe de Who ile dövüşüyor işte.
Hayır, komutan etseler bile dengeyi tam olarak sağlamaları için en azından en azından sağ kol etmeleri lazım, değiller yani. Bu konuda hem fikiriz sanırım.
Mihawk var işte tüm sağ kollardan güçlü

Adam Thriller Barkı yok ediyor Denizi ısıtmak meyve yeteneği. Adaya koyup bölmek çok ayrı dava
Oooo o meyve yeteneğide Gecko Moriah ruhani güçle mi vuruyor toprağa :(
Hem moriah o formu kontrol edemiyor ve 1000 gölge toplayarak oluşturuyor. O halinin karşısında cidden Bellamy bile iş yapabilir. Adam gücünü kontrol edemiyor, isterse yonko gücü olsun.

Oooo o meyve yeteneğide Gecko Moriah ruhani güçle mi vuruyor toprağa :(
Hem moriah o formu kontrol edemiyor ve 1000 gölge toplayarak oluşturuyor. O halinin karşısında cidden Bellamy bile iş yapabilir. Adam gücünü kontrol edemiyor, isterse yonko gücü olsun.
Ben zaten Thriller Bark Moria Komutan eder demiyorum güçsüzlüğünden, Sengoku kovmak istiyor işte adamı. Kaidoya adam sıkıntı çıkartmış işte. Güçten düştüğü, Wb dışında bu kadar vurgulanan başka çar yok seride

Yc3 olduğunu hiçbir zman iddia etmedim ben bir yere yazdıysam kesin Yc4 pozisyonuna koymuşumdur. Perospero, Who's Who, Ace gibi adamlardan bahsediyorum. Zaten Yc3 ile Yc4 arasında bariz farklar var. Cracker, Perosperoyu yok eder.
Perosun yaptıklarını Croco yapamaz ;) Kaldiki fark bariz var doğru söylüyorsun. Ama snack, peros, whp falan ne gösterdi ki eziliyor bu kadar. Hele bi bekleyin biri Jimbei ile kapışıyor.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık