Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Crocodile

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 225 70.1%
  • Sevmem

Kullanılan: 97 30.2%

• Kullanılan toplam oy
    321
Niye, Alabasta arcından kopyala yapıştırılmış Dressrosa arcının Villaini olduğu için mi ?
Alabasta'da demo sürümünü gördüğün şeyin tamamını Dressrosa'da gördüğün için. GL girişinde tek bir balina görüp de NW girişinde sürüyle karşılaşmak gibi Oda'nın seviyeyi arttırarak tekrar ettiği muhabbetler var. Dof'un gücünden yeteneklerinden vs bahsetme gereksinimi duymuyorum umarım kısa zamanda kendine gelirsin.

Alabasta'da demo sürümünü gördüğün şeyin tamamını Dressrosa'da gördüğün için. GL girişinde tek bir balina görüp de NW girişinde sürüyle karşılaşmak gibi Oda'nın seviyeyi arttırarak tekrar ettiği muhabbetler var. Dof'un gücünden yeteneklerinden vs bahsetme gereksinimi duymuyorum umarım kısa zamanda kendine gelirsin.
2 Yıl önce tanıtılmış bir karakter ile 2 yıl sonrakileri tabiki karşılaştırırsan arada uçurum olur. Katada, Beyazsakaldan daha donanımlı ve güçlü diyeyim ben de işte. Amiraller, Lordlar daha düz 2 yıl sonraki karakterlere göre. Buradan bir şey çıkmaz. Dof 3. Komutan ediyorsa Crocoda 4 eder en aşağı

Benim için konu kapanmıştır. Seninle tartışmak zevksizdi imamhatipli atayıst.
E adamda Luffynin elini yakacak silahlanma var. Fatihin hakisi var. Geleceği görecek kadar gözlem var. Meyvesine de hakim uyanışta var.

Beyazsakal silahlanması zayıf düz denizci erleri bile deliyor. Gözlemi sıfır her saldırıyı yiyor. Fatihin hakisi var ama kullanamıyor bile. Meyve saldırıları sadece Yumruk atma ve Bisentodan taşırma üzerine, Katada elli farklı hareket var.

Kaidoya ileri silahlanma bilen 9 adam ayna anda dalıp çizince millet bu nasıl iş yavv diyor. Beyazbıyığa hasar veremeyen yok. Şu 2 yıl önceki güçler ile şimdiki güçler birmiş gibi davranmayın. 4 İmparatorla, Donanma ve Lordlar denk. Ama Lordlarda Haki kullandığını gördüğümüz bir tane adam olmadı savaşta.

Seride haki kelimesi dahi geçmemişken tanıtılan Crocodile ve tüm hakileri görmemize rağmen müthiş haki fakiri Doffu bir tutmayalım.

E adamda Luffynin elini yakacak silahlanma var. Fatihin hakisi var. Geleceği görecek kadar gözlem var. Meyvesine de hakim uyanışta var.

Beyazsakal silahlanması zayıf düz denizci erleri bile deliyor. Gözlemi sıfır her saldırıyı yiyor. Fatihin hakisi var ama kullanamıyor bile. Meyve saldırıları sadece Yumruk atma ve Bisentodan taşırma üzerine, Katada elli farklı hareket var.

Kaidoya ileri silahlanma bilen 9 adam ayna anda dalıp çizince millet bu nasıl iş yavv diyor. Beyazbıyığa hasar veremeyen yok. Şu 2 yıl önceki güçler ile şimdiki güçler birmiş gibi davranmayın. 4 İmparatorla, Donanma ve Lordlar denk. Ama Lordlarda Haki kullandığını gördüğümüz bir tane adam olmadı savaşta.

Seride haki kelimesi dahi geçmemişken tanıtılan Crocodile ve tüm hakileri görmemize rağmen müthiş haki fakiri Doffu bir tutmayalım.

Crocodile karakteri hiçbir zaman basit bir karakter veya içi boş bir karakter olmadı inanılmaz güçlü biri demiyorum ama bu adam cidden çok büyük hedefleri olan biri şuana kadar luffynin dövüştüğü en büyük hedefe sahip adam amacı krallığın elinde olan antik silahı kullanarak dünyaya diz çöktürmek istiyordu. Şuanki hedefi ne bilmiyoruz ama ilerleyen zamanda ikinci bir marineford savaşı çıkarsa bu karakterinde orada olacağını ve denizcilik sistemini çökertmeye yardımcı olacağını düşünüyorum.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık