Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Crocodile

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 225 70.1%
  • Sevmem

Kullanılan: 97 30.2%

• Kullanılan toplam oy
    321
Amiral durdurdu.İmparator Mihawk xd durdurdu.En güçlü adama kafa attı ama geldi onu da 2 yıl evvelki Luffy durdurdu.Şu jackie chan capsini atmak istiyorum bu nasıl bir kafa ürünü diye.sOda denecek şahıs lütfedip açıklama da yapmıyor ki.Bari suyu görünce yavru kediye dönüyor desin de kapansın bu mevzu. :D O da yok.Oda’ya yeri geliyor niye sövüyoruz sebepleri bu başlıkta.

Amiral durdurdu.İmparator Mihawk xd durdurdu.En güçlü adama kafa attı ama geldi onu da Luffy durdurdu.Şu jackie chan capsini atmak istiyorum bu nasıl bir kafa ürünü diye.sOda denecek şahıs lütfedip açıklama da yapmıyor ki.Bari suyu görünce yavru kediye dönüyor desin de kapansın bu mevzu. :D O da yok.Oda’ya yeri geliyor niye sövüyoruz sebepleri bu başlıkta.
Adam Alabasta'yı çizdiği zaman 5 senede falan bitirmeyi planlıyordu. Büyük ihtimalle pişmandır. Ama bir açıklama yapması lazım.

Şiçibukailerin en vasıfsızı, en gereksizi. Hala bu adamdan beklenti olması ve dönüşü muhteşem olacak denmesi düşündürücü.

Amiral durdurdu.İmparator Mihawk xd durdurdu.En güçlü adama kafa attı ama geldi onu da 2 yıl evvelki Luffy durdurdu.Şu jackie chan capsini atmak istiyorum bu nasıl bir kafa ürünü diye.sOda denecek şahıs lütfedip açıklama da yapmıyor ki.Bari suyu görünce yavru kediye dönüyor desin de kapansın bu mevzu. :D O da yok.Oda’ya yeri geliyor niye sövüyoruz sebepleri bu başlıkta.
Su muhabbeti anime uydurmasi la sende gelip sayıklıyon buralarda. Git bi bak mangada ne oluyor. ;):hhh:

Şu seride bence Luffy'nin kazanmasına, ödülünün artmasına en fazla sevinen karakterlerden birisi olduğunu düşünüyorum

"Hahahajhahah koca shici salak bir çocuğa yenildi ezik" denmesi yerine "Croco iyi plan yaptı da gelecek korsanlar kralıyla karşılaşması büyük talihsizlik oldu cenabet herif" denmesi daha fazla hoşuna gider. Gerçi bu kim olsa geçerli de MF'de Beyazsakala verdiği tepki bunun Croco özelinde işareti.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık