Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Crocodile

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 225 70.1%
  • Sevmem

Kullanılan: 97 30.2%

• Kullanılan toplam oy
    321
Çokta abartmamak lazım yinede. En fazla Oven-Daifuku üstü gelir.

Çoğu kişi Lucci den güçlü zannediyor bunu, yanılıyorsunuz.

Gerçi argumanda su zayıflığını bulamaz yenemez deniliyordu. O da seriyi düzgün takip etmeyenler için büyük bir yanlış. Hükümetin kaliteli ajanı Croco nun zayıflığını mı çözemeyecek. Akıl var mantık var. Luffy nin gear 2 sini hemencecik çözüp Luffy e anlatan adam bu. Croco dayak yerdi yani kaçarı yok. Rokougan in işleme ihtimali bile yüksek oraya hiç girmiyim, çünkü Croco dünyaya neden geldiğini sorguları.

2 yıl önce mf gösterimiyle Kaku nun 1 tık üstüydü işte, 2 yıl sonrada durumun değişeceğini zannetmiyorum.

Kaku-Oven-Daifuku liginin 1 tık üstü gelir en fazla, o da popüleritesi sayesinde.

Arkadaşın dediği doğru Sanji suitle madara eder bunu.

Crocodile tarzı,tiplemesi ve meyvesinin gücü ile bence serinin en klas karakterlerinden biridir ancak serinin başlarında yani henüz güç dengelerinin hiç oturmadığı bir süreçte ortaya çıktığı için eksik kalmıştır.

Ben potansiyel olarak Crocodile'ı ileride gördüğümüzde en azından bir Cracker seviyesinde olacağını düşünüyorum

Crocodile tarzı,tiplemesi ve meyvesinin gücü ile bence serinin en klas karakterlerinden biridir ancak serinin başlarında yani henüz güç dengelerinin hiç oturmadığı bir süreçte ortaya çıktığı için eksik kalmıştır.

Ben potansiyel olarak Crocodile'ı ileride gördüğümüzde en azından bir Cracker seviyesinde olacağını düşünüyorum
Aynı düşünceleri paylaşıyoruz :good:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık