Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Crocodile

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 225 70.1%
  • Sevmem

Kullanılan: 97 30.2%

• Kullanılan toplam oy
    321
Benim salaklığkm ya boşluğuma gelmiş :D
Yok aslında kendisi yanlış yazmış orada. Orada virgül kullandığı için Hancock Moria'dan daha güçsüz anlaşılıyor, bir çok kişide öyle anlamış zaten. Bende onu Crocodile'a demek istemiştir diye düşündüm yoksa Hancock ve Moria ne alaka cidden.
Biri "Hancock Moria'yı tekler" diyiyor diğeri "yavaş teklesin Kaido bile tekleyememiş" diyiyor bir başkası Moria Hancock'u tekler diyiyor başka biri "Önce haki öğrensin " diyiyor.
Yanlış anlamamışsınız yani :D

Biri "Hancock Moria'yı tekler" diyiyor diğeri "yavaş teklesin Kaido bile tekleyememiş" diyiyor bir başkası Moria Hancock'u tekler diyiyor başka biri "Önce haki öğrensin " diyiyor.
Yanlış anlamamışsınız yani :D
Yok yav yanlış anlaşılmışım. Croco moria ve Hancock'tan güçsüzdür demek istemiştim. Zaten Croco başlığında olduğumuz için Croco yazma gereği duymamıştım.

Gecko Moria 320 milyon
Crocodile 81 milyon
Hancock 80 milyon

4 kat fark atmış be reis!
Hancock 80 milyon verilen ödülü direk Oda'nın sıvamasıdır. Crocodile saçmalığını düzeltmek için eski ödülünü Croco'dan bile düşük yaptı Oda. Yoksa eski ödül 300'de verebilirdi 400'de zor değil. Direk Croco'ya gönderme bir mesaj bence bu ya neyse.

Seri başındaki ödüllerle şimdikini hiç bir tutmamak gerekli, KRİTERLER DEĞİŞTİ.

Hancock 80 milyon verilen ödülü direk Oda'nın sıvamasıdır. Crocodile saçmalığını düzeltmek için eski ödülünü Croco'dan bile düşük yaptı Oda. Yoksa eski ödül 300'de verebilirdi 400'de zor değil. Direk Croco'ya gönderme bir mesaj bence bu ya neyse.

Seri başındaki ödüllerle şimdikini hiç bir tutmamak gerekli, KRİTERLER DEĞİŞTİ.
Kesinlikle ben onu Hancock'la dalga geçmek için söylemiştim :D . Yonko ayakçıları alıyor artık bu ödülleri. Ödüle göre güç olsa Shichibukailer Yonko Ayakçısı kadar mı güçlü oluyor yani.

Perospero mesela 700 milyon. O da güçlü bir karakter ama herhangi bir Shichibukai'yi alabileceğini zannetmiyorum mesela (Buggy'i saymazsak). Şimdiki ödüllere kıyasla bakarsan en kötü 700 milyon+lık adamlar bunlar.

Crocodile da MF'de yaptıkları olmasa bu kadar popüler olur muydu bilmiyorum. Oda böyle bir karakteri erkenden harcadığını gördü ki, güçsüz görülmesin diye Iade-i itibar yaptı adama. Bir de karizması var tabii ondan seviliyor.

Kesinlikle ben onu Hancock'la dalga geçmek için söylemiştim :D . Yonko ayakçıları alıyor artık bu ödülleri. Ödüle göre güç olsa Shichibukailer Yonko Ayakçısı kadar mı güçlü oluyor yani.

Perospero mesela 700 milyon. O da güçlü bir karakter ama herhangi bir Shichibukai'yi alabileceğini zannetmiyorum mesela (Buggy'i saymazsak). Şimdiki ödüllere kıyasla bakarsan en kötü 700 milyon+lık adamlar bunlar.

Crocodile da MF'de yaptıkları olmasa bu kadar popüler olur muydu bilmiyorum. Oda böyle bir karakteri erkenden harcadığını gördü ki, güçsüz görülmesin diye Iade-i itibar yaptı adama. Bir de karizması var tabii ondan seviliyor.
Bobbin'in ödülü 105 milyon düşün artık :D Seri başıyla bir tutsak Bobbin, Croco'yu harcar demek, bir gülme geldi :D

Benim anladığım seri ilerledikçe eski karakterlerde haliyle seviye artışı yaşıyor otomatik olarak, bence mantıklı olan bu olmalı. Yoksa niye schibukai yapıldıki bu adam derim. Madem ses getirmemiş yankı uyandırmamış niye schibukai yapmışlar yani? Birde impel down'da tarihin en korkunç suçlularının bulunduğu katta tutuluyordu ve en önplanda kişilerinden olarak gösteriliyordu şu Teach'ın impel down'dan kaçırdıklarıyla Jinbe ile Ace ile bir tutuluyordu.

Sıradan bir level 6 suçlusu bile 300-400 milyon alacakken Croco'da gayet alabilir hatta daha fazlasınıda alabilir. Jinbe'ye mf sonrası direk 438 milyon vermişler, bence Jinbe 2 yılda olaylara bile karışmadı, mf'de yaptıklarıyla 438 almış adam.

Dediğin gibi Perospero'nun ödülünü görünce bu adamların en vasıfsızı bile 400'den başlamalı diyorum ben.

Kaldıki zaman atlaması öncesi 55 milyon ödülü olan Bellamy, 200 milyona merdiven dayamış, bu vasıfsız bile 200 ediyor hemen hemen düşün yani. Schibukailer kesinlikle güçlüler.

Bobbin'in ödülü 105 milyon düşün artık :D Seri başıyla bir tutsak Bobbin, Croco'yu harcar demek, bir gülme geldi :D

Benim anladığım seri ilerledikçe eski karakterlerde haliyle seviye artışı yaşıyor otomatik olarak, bence mantıklı olan bu olmalı. Yoksa niye schibukai yapıldıki bu adam derim. Madem ses getirmemiş yankı uyandırmamış niye schibukai yapmışlar yani? Birde impel down'da tarihin en korkunç suçlularının bulunduğu katta tutuluyordu ve en önplanda kişilerinden olarak gösteriliyordu şu Teach'ın impel down'dan kaçırdıklarıyla Jinbe ile Ace ile bir tutuluyordu.

Sıradan bir level 6 suçlusu bile 300-400 milyon alacakken Croco'da gayet alabilir hatta daha fazlasınıda alabilir. Jinbe'ye mf sonrası direk 438 milyon vermişler, bence Jinbe 2 yılda olaylara bile karışmadı, mf'de yaptıklarıyla 438 almış adam.

Dediğin gibi Perospero'nun ödülünü görünce bu adamların en vasıfsızı bile 400'den başlamalı diyorum ben.
Ödüller 400 milyondan sonra zor artıyor açıklaması geldi.Aynısının 4 milyardan sonrası için de geçerli olduğunu düşünüyorum.4 milyardan sonra çok çok daha zor artıyor yani ödüller.Ölmüş korsan kralın ödülüne beyazsakalın ulaşamaması bu yüzden olsa gerek.

Bu ayrıca şu anlama geliyor.Serinin ilk zamanlarında 400 milyonluk ödül şimdinin 4 milyarına falan denk geliyordu adamın kafasında.O yüzden Crocodile gibilerine 80 milyon ödül verdi diye düşünüyorum.

Shichibukailik sistemi kalktı ya şimdi bunlara ortalama 1 milyar verilse yine sırıtmaz. Hatta ben Buggy'i de yine mizah malzemesi olarak kullanıp en yüksek ödülü ona vereceğini düşünüyorum. (Dressrosa da Doflamingo en yüksek ödülü Usopp'a vermişti ya onun gibi). Chopper'a 50-100 belilik komik ödüller vermeye devam eden Oda sırf korsanlar kralı tayfasında bulundu ve bu yüzden raftele gittiği düşünüldüğü için 2-3 milyar belilik bir ödül bile koyabilir başına ben buna şaşırmam artık.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık