Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Crocodile vs. Roronoa Zoro

Zoro vs Crocodile?

• Kullanılan toplam oy
    157
Luffy'nin düz yumruklarıyla yamulan adam nasıl alsın Zoro'yu. Tabi onca zaman nw'de taklırken güçlenmeyip bu iki senede güçlendiyse bir şey diyemem.

Zoro'nun pek zorlanacağını düşünmüyorum. Daha doğrusu orta zorluk da alır. Köprünün altında çok sular geçti la, daha croco'yu da alamayacaksa ne diye 2y eğitim aldı bu adam. Yorumlarda şaka gibi valla.

Luffy gibi kum olmayan bir yerde dövüşse zoro alırdı da kumdan oluşan zeminde dövüşecekler demişsin. Çöl gibi bir ortamda crocodile kazanır.

Luffy ve zoro hariç tayfayı alır croco.Ama bu ikisi haki yi ustalardan öğrendi.Yetenek güç dayanıklılık teknik zaten katlaya katlaya gitti.

Zoro'nun pek zorlanacağını düşünmüyorum. Daha doğrusu orta zorluk da alır. Köprünün altında çok sular geçti la, daha croco'yu da alamayacaksa ne diye 2y eğitim aldı bu adam. Yorumlarda şaka gibi valla.
Aynen ya forum komedi.Tayfa 2 yıl eğitim aldı diye herkesi yeneceğini zannedenler bile var.

Her şeyi geçtim de Zoro rahat yener nedir? Cidden yani şu serinin olayı hala çözülemedi. Mangaka Crocodile gibi önem verdiği karakteri Zoro'ya rahat yendirtmez.

Mesela Smoker güçsüz gözüküyor. Mangaka Zoro vs Smoker çizse Zoro rahat alamaz alsa bile. Serideki güç dengesinden ve vs'lerin mantığından çok uzak forum yani öyle böyle değil.
Croco rahat alır diyende var.Zoro Smoker'ı rahat alır bu arada.

Zoro rahat alır deyince sıkıntı var, Croco rahat alır deyince sıkıntı yok ?! :hoo: Objektif olmaya çalışıyorsanız biraz da mantıklı olun bari.

Croco'nun güçlendiği kesin. Ama bana kalırsa Sanji dahi Croco'yu zorlanarak da olsa yenebilecek güçtedir. Şimdi yenemese bile bu arc sonrası Croco'yu ezer geçer Sanji. Hal böyleyken Zoro'dan daha fazlasını beklemek normal olsa gerek. Adam koskoca Pica'yı dalga geçe geçe yendi :bilmem:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık