Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Crocodile vs. Roronoa Zoro

Zoro vs Crocodile?

• Kullanılan toplam oy
    157

Yami

Crocodile karizma adam iyi hoşda yani sanmıyorum. Sizide bir türlü anlamadım ben. Günü geliyor Zoro yonkounun sağ kolu ile kapışabilmeli diyorsunuz bi bakıyorum böyle cins adamlara rakip olamıyor anlamadım ben.
Popülarite ve karakter sevgisi baskın geliyor sanırım ? Marineford savaşına göre kıyas yapanda var mı hala.
O savaşın rezalet olduğunu ve oradan güç kıstası çıkmayacağını kabullenmek lazım.
Crocodile güçlü biri okeyde şuan ki takımın hedefi Yonkou. Zoro şuan bu tip adamlarla kıyaslanabilecek seviyede olduğunu sanmıyorum. Crocodile rakip olamaz Zoroya.
Takımın şuan ki seviyesi farklı.

Zoro alır.Ama ne rahat kazanır ne de zorlanır.Ortası gibi.Oyumu rahat alıra attım yinede.Çünkü Zoro reyizdir benim için.

Bu arada Crocodile'ın tekniklerini attınız da Zoro'nun Pica'yı kesiş sahnesi çok daha etkileyici Manga'da.

Bu vs'de hangi Croco ile hangi Zoroyu karşılaştırdığımız sonucu değiştirir. Water 7'ye kadar Croco Zoroyu rahatlıkla alır, buna şüphe yok ama eğer Water 7 sonrası Zoro ve Croco karşılaşırsa o zaman savaştıkları alana göre sonuç değişir. Eğer çöl gibi bir yerde savaşırlarsa Zoro Logia savunmasını geçemeyeceği için savaş yine Croco lehine olur ama yakınlarda herhangi bir su kaynağı varsa ve Zoro rakibinin zayıflığını fark ederse mutlak bir Zoro zaferi olur.

2 yıl sonraki Crocoyu bilmiyoruz. Ben kendisinden fazla bir şey beklemiyorum. Bir koramiralden güçlü ama bir elit bir koramiralden(Vergo,Smoker..v.s) daha güçsüzdür diye düşünüyorum. Mevcut Zoronunda güç sınırlarını tam göremedik ama gördüğümüz kadarıyla ele alısak; Marineford zamanı Croco vs Dresserosa zamanı Zoro kapışsa sonuç mutlak bir Croco yenilgisi olur. Aralarında çok ciddi bir siklet farkı var. 2 yıl önce Croco en zayıf Shichiydi, hatta Buggy'yi saymazsak şuana kadar gördüklerimiz arasından en ezik Shichi o. Luffy 2 yıl önce(g2-g3 açmadan) Crocoyu zorlansada yenebiliyordu ama bir Pasifistayı tek başına alt edemedi. 2 yıl sonraki Zoro ise kasmadan bir Pasifistayı tekleyebiliyor, en uç örnekte ise kabaca bir dağı bir kaç parçaya bölmüştü ki burada Kyutoryu ve gorilla teknik/modlarını kullanmamıştı. Kısacası Mevcut Zoro ve 2 Yıl Önceki Croco karşılaşsa; Croco daha farkına bile varamadan tekk yer.

Bu arada Mihawkla Crocoyu bir tutmayalım. Mihawk pantolonunu indirip küçük mihawkla bile Crocoyu döver. Aralarında ciddi bir siklet farkı var. Mihawk süper ağır siklet ise Croco hafif sinek siklet falan olur.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık