Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Crocodile vs. Roronoa Zoro

Zoro vs Crocodile?

• Kullanılan toplam oy
    157
Bu adam haki bilmeyen, g2'siz Luffy'nin yumruklarıyla nakavt oldu.
Marineford'da yaptığı artistlikler ve karizması hiçbirşey değiştirmiyor benim gözümde.Zoro.

Croco'da b.haki vardir.Belkide 2 yil oncesinde de vardi.Ama zoro'nun orta zorlukta kazanacagini dusunuyorum.Yani kendini aşma gibi durum olmaz bence.Asil sorun zorla kazanira mi yoksa kolay kazanira mi oy vermek olacak

Zoro'nun emir eri olacak bir adamdır Croco:fool: Devri geçmiş yeniden gelse bile anca destek olmalık karakter olacak Croco. Yani Zoro'nun altında çalışıp ondan emir alacak geri dönerse. Zaten kendini şamarlayan Luffy'e karşı hırs yapıp onu geçmeye çalışmak yerine sempati duyup ona hayran olmayı seçerek o sinyalleri vermişti. Kibrini kaybeden emir almaya da alışır.

Tabi ileride kadın falan çıkarsa tekrardan Croco reyiz derim kendisine. Çünkü erkek halinden bir cacık olmadı ama kadın hali tam bir fenomen olabilir.

Croco-boy'un geliştiği aşikar. İki yıl önce Luffy'nin bu adamı yenmiş olması kesinlikle kıstas alınmamalı. Bu büyük bir yanılgı. Zannediyorum ki anketi açan arkadaş da bu yanılgı içine düşüp kolay kazanır seçeneği yerine ''orta zorlukta kazanır'' seçeneğini eklemeyi tercih etmemiş.

Zaten mangaka Croco konusunda yaptığı hatayı anlamış olacak ki utanmasa Marineford'u Crocodile üzerine kuracaktı :D

Croco'nun en iyi bildiği şey meyve kullanımı. Diğer yanda Zoro fiziksel, dayanıklılık ve b. haki yönüyle öndedir Croco'dan. Seri sonuna kadar ömrü vardır Croco'nun ama iki yıl sonrasında Zoro bambaşka bir görüntü veriyor. Bu saatten sonra Croco-boy'a yenilmez Zoro.

Zoro orta zorlukta kazanır diyorum.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık