Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Crocodile vs. Roronoa Zoro

Zoro vs Crocodile?

• Kullanılan toplam oy
    157
Ben kararsızım, mangadan güzel örneklerle veya kendi senaryonu anlatırsan belki Croco derim.
Takıl kafana göre çoğu kişi zaten objektif değil.

Ben bu forumda 1 seneden fazladır sayfa,yorum atıyorum tartışmada ama yine de herkesin fikri seride ki sayfalardan daha doğru o yüzden her hangi bir yazı veya sayfa atmama gerek yok. :)

Seriideki zirve karakterlerin tamamı 40-50 ve üzeri. Crocodile'ın yaşı gereği güç anlamında zayıflamış olacağını düşünmek bana pek olası gelmiyor ve dahası Corodile'ın zirve noktası iki yıl önce Luffy'e kaybettiği an olamaz.. Neden?

Belki sıradan gelicek ama Corocdile'ın Marineford'da karşı karşıya geldiği en zayıf karakter Doflamingo ve Jozu'ydu. Sizce iki yıl önce Luffy'e yenildiği yerde olsaydı, zirvede bulunan o kadar adama kafa tutabilir miydi? Hayır, eğer öyle olsaydı gider Luffy'nin G3 le teklediği koramiral dengi adamlarla uğraşırdı.

E. Oda bize dolaylı olarak Corocodile'ın kulvarını gösterdi. Crocodile'nin en güçlüler arasında bir yeri var.. İster kabul edin ister etmeyin.

vs sonucu ne olur bilemeyiz ama Corocodile'ı çok da ezmeye gerek yok.. Bana göre kazanma ihtimali kaybetme ihtimalinden fazla olan kişi Crocodile.

Takıl kafana göre çoğu kişi zaten objektif değil.

Ben bu forumda 1 seneden fazladır sayfa,yorum atıyorum tartışmada ama yine de herkesin fikri seride ki sayfalardan daha doğru o yüzden her hangi bir yazı veya sayfa atmama gerek yok. :)
Şimdi herkesin kendi öngörüsü. 3-4 arkadaş dışında 2 tarafta da oylar değişmeyecektir ne olursa olsun.

Düğünde Crocodile gözükürse ve bir şeyler gösterirse bu anketteki oyların sayısı o dediğim arkadaşlar haricinde değişecektir.

Bana Luffy-Law ilişkisi gibi bir ilişki çizilecek gibi geliyor o yüzden Croco'ya verdim oyumu.

Şimdi herkesin kendi öngörüsü. 3-4 arkadaş dışında 2 tarafta da oylar değişmeyecektir ne olursa olsun.

Düğünde Crocodile gözükürse ve bir şeyler gösterirse bu anketteki oyların sayısı o dediğim arkadaşlar haricinde değişecektir.

Bana Luffy-Law ilişkisi gibi bir ilişki çizilecek gibi geliyor o yüzden Croco'ya verdim oyumu.
Yorumda düzgün açıklasalar diyebilirim kendilerince haklılar o kadar saçma yorumlar var ki Skype'de yazıp gülüşüyoruz o kadar net :)
Bende çıkmasını bekliyorum ama eğer güçlü bir şekilde çıkarsa oylar diğer tarafa dönecek. Belki negatif yorumlar silinecek vs.

Ben de beraber iş yaparlar diye düşünüyorum.

Her şeyi geçtim de Zoro rahat yener nedir? Cidden yani şu serinin olayı hala çözülemedi. Mangaka Crocodile gibi önem verdiği karakteri Zoro'ya rahat yendirtmez.

Mesela Smoker güçsüz gözüküyor. Mangaka Zoro vs Smoker çizse Zoro rahat alamaz alsa bile. Serideki güç dengesinden ve vs'lerin mantığından çok uzak forum yani öyle böyle değil.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık