Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Borsalino vs. Marco

Kim alır?

• Marco alır!

• Kizaru alır!

• Yenişemezler!

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.
Bi bitmediniz işte kalbi tekleyen saha dezavantajı olan eski gücünde olmadığını sağ kolu Marco aracılığıyla söylenen olan biri en güçlü adam falan değil her kez biliyor birbirimizi kandırmayalım adam kral hakisini bile kullanamıyor kalbi teklemese yanına bile yaklaşamadı akainu bütün marine adamın üstüne çullandı yine sırtı yere gelmedi ayrıca oğlu oradaydı aa ben güçten düştüm oğlumu kurtarmayım mı desin?
Google'a "bi bitmediniz" yazınca sadece "bi bitmediniz" gelmiyor kalıp şeklinde geliyor. O sebeple üslubunu sevmediğimi tekrardan bildireyim.

WB'yi ilk gördüğümüz zamanlarda da serum alıyordu. Adam kusurları dahil her şeyi ile dünyanın en güçlü adamı. Yarı kafalı olup sadece fiziksel gücüyle bile Yonko olacak Teach'i yenebilecek seviyede bu adam.

WB'ye en güçlü adam demiyorsan unvanı ve savaş sırasında Sengoku'nun bunu onaylamasından başka bir şey demeyeceğim daha.

Yaşından veya hastalığından dolayı Haki kullanamamayı kim çıkardı bilmiyorum. Bunu Korsanfan dışında hiçbir yerde görmedim. Neye inanmak istiyorsan inan.

Yaşından veya hastalığından Haki kullanamamayı kim çıkardı bilmiyorum. Bunu Korsanfan dışında hiçbir yerde görmedim. Neye inanmak istiyorsan inan.
Kim çıkardı mı dalga mı geçiyorsun adam kullanamadı kral hakisini işte unvan unvan unvan bende sana diyorum ki Peledede en iyi futbolcu ünvanı var mike tyson haliyen en iyi boksör diye geçiyor ee ne yapalım 90 yaşına gelmiş adama en iyi futbolcu mu diyelim sen unvanı boş ver kalbi tekliyor adamın diyorum ünvan diyorsun marco kendisi diyor eskiden böyle yaralar almazdı diyorum ünvan diyorsun sonsuza kadar böyle güçlü olamam diyor wb ünvan diyorsun eskiden onunla vs yapmış crocodile sen böyle değildin ne oldu sana diyor sen ünvan diyorsun .

Kim çıkardı mı dalga mı geçiyorsun adam kullanamadı kral hakisini işte unvan unvan unvan bende sana diyorum ki Peledede en iyi futbolcu ünvanı var mike tyson haliyen en iyi boksör diye geçiyor ee ne yapalım 90 yaşına gelmiş adama en iyi futbolcu mu diyelim sen unvanı boş ver kalbi tekliyor adamın diyorum ünvan diyorsun marco kendisi diyor eskiden böyle yaralar almazdı diyorum ünvan diyorsun sonsuza kadar böyle güçlü olamam diyor wb ünvan diyorsun eskiden onunla vs yapmış crocodile sen böyle değildin ne oldu sana diyor sen ünvan diyorsun .
2 kez dediğin ifadeyi yazdım. Ben olsam o anlamla yazmadım derdim karşı taraf rahatsız olduğu için. Sana normal geliyorsa bir şey diyemem.

90 yaşındaki Pele final maçına gelse karşıdaki Ramos arkadaşlarına "Dikkat edin, o hala dünyanın en iyi futbolcusu" demez.

Sen ısrarla WB en güçlü adam değildir diyorsun kısacası. Ben de ısrarla en güçlü adamıdır diyorum. Sonuca vardık bir şekilde.

Bu arada Messi ile CR rakipsizdir. :a:

Kizaru çok zorlanarak alır.

2 kez dediğin ifadeyi yazdım. Ben olsam o anlamla yazmadım derdim karşı taraf rahatsız olduğu için. Sana normal geliyorsa bir şey diyemem.

90 yaşındaki Pele final maçına gelse karşıdaki Ramos arkadaşlarına "Dikkat edin, o hala dünyanın en iyi futbolcusu" demez.

Sen ısrarla WB en güçlü adam değildir diyorsun kısacası. Ben de ısrarla en güçlü adamıdır diyorum. Sonuca vardık bir şekilde.

Bu arada Messi ile CR rakipsizdir. :a:
WB'nin En güçlü ünvanı vardı (muhtemelen Roger'den sonra). Ölmeden önce o hasta haliyle Kaido veya Shanks ile dövüşüp yenilse o ünvanı giderdi. Ama öyle bir şey olmamıştı bu sebeple herkesin gözünde en güçlüydü. Kendisi böyle olmadığının farkındaydı savaş sırasında Marco'da farkına vardı en azından eskisi kadar güçlü olmadığının. Savaş anında tahminen Oyaji %20 güç kaybetmiş o zaman şunlardan güçsüzdür denilmez. Ve o kadar belirgin güç kaybı yaşadıysa en azından diğer Yonkoulardan geride kalmıştır bence.

Ronaldo Messi'nin rakibi ama Messi önde : ))

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık