Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Borsalino vs. Marco

Kim alır?

• Marco alır!

• Kizaru alır!

• Yenişemezler!

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.
Mfde guc dengeleri,haki vs. den dolayi cok farkliydi ama genede kizaru marcoya hasar vermek icin kirli bir yonteme basvurdu. Bana kizaru,marcoya adam akilli hasar verebilcegi izlenimini vermedi. Marconun yenilenmesi sinirli ama bence aralarindaki uzun hararetli bir savas sonunda ikiside yenisemezler.

Marco'nun yenilenebilme sınırı olduğu nerede geçiyor ki?
Hakiden hasar alıyor, bunu anladık ama meyvesi öyle haki gibi tükenen bir şeye benzemiyor.
Chopperdan mı yola çıkılıyor, anlamadım ki.
Neyse, Kizaru daha güçlü.
Not: Yenişemezler diye bir şık varsa; dövüş şu kadar sürecek, ardından Benbackman gelecek gibi bir şey olsaydı.

Kizaru dalga geçip gırgırına dövüşürken Marco son derece ciddi olmasına rağmen yine de Kizaru'ya birşey yapamamıştır.Tek başarısı Wb üzerine gelen saldırıyı durdurmak o kadar.Onu da o meyveyle bir zahmet yapsın.

Kizaru ciddileşirse ve ışın kılıcını çıkartırsa doğrar geçer.Rayleigh gibi olmaz.
Işın kılıcına muhtemelen haki ekliyor.Somut birşey o kılıç.Öyle basit bir araç değil.Ufak hareketiyle yerde yarık açan Rayleigh kılıcıyla zor karşılıyor ki bu adamın asıl dövüş aracı da Shanks gibi katanası yani.

Bende onu dedim zaten.Kizaru hiç sallamadı bu adamı her fırsatta dalga geçti.Kelepçeyle halledilmesi de boşa uğraşmamak için.O meyve sıkıntı ne kadar güçlü de olsan indirirken vakit kaybına yol açar.Başa bela bir meyve.Ama Marco'nun kendisi o kadar yeterli değil.Adam yetersiz kalıyor kişisel olarak.
Reis senle yanlış yılda tanışmışız. :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık