Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Bir Komediden Beklentileriniz?

Tek amacı güldürmek olan diziler, filmler beni hiçbir zaman güldürmedi. Hajime no ippo gibi komedi olmamasına rağmen güldüren serileri tercih ederim. Tek başına komedi unsuru yavan oluyor.

Doğallığı. İzlerken sırf espiri yapılsın diye espri yapılınca yapmacıklığı hissediyorum ama iyi yedirilmişse mesela karakterler arası belli bir yaşanmışlık üzerine yedirilmiş kendi iç espirileri olsa dadundan yenmez.
Bunun dışında komedi dizilerinin çekim hatalarına daha çok gülüyorum mesela.

Absürd komedi seviyorum Cem Yılmaz'a hiç bi zaman gülmedim çünkü işlediği komedi unsurlarında hep bi kelime şakası veya mantık var daha çok Tolga Çevik'e gülmüşümdür doğaçlamamı değilmi bilmiyorum o an yönetmen bir şey yapmasını söylüyor kendince yorumluyor beklenmedik bir şey söylüyor .

Son düzenleme:
Doğallığı. İzlerken sırf espiri yapılsın diye espri yapılınca yapmacıklığı hissediyorum ama iyi yedirilmişse mesela karakterler arası belli bir yaşanmışlık üzerine yedirilmiş kendi iç espirileri olsa dadundan yenmez.
Bunun dışında komedi dizilerinin çekim hatalarına daha çok gülüyorum mesela.
Birde komik olsun diye komedi dizilerinde çok basmakalıp karakterler oluşturarak doğallığı bozuyorlar. Karakteri basmakalıp yaparak güldürmek yerine espiriyle güldürmeye çalışmalılar.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık