Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Beyazbıyık Korsanları vs. Dressrosa Timi

Galip Kim Olur?

• WB Tayfası

Kullanılan: 76 83.5%
  • Dressrosa Timi

Kullanılan: 15 16.5%
  • Yenişemezler

Kullanılan: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    91
Marco, Jozu ve Ace'yi karşıdan teke tekte alacak biri yok. Bu adamlar en güçlü adamın sağ ve sol kolu, Ace de zaten manevi oğlu, geleceğin K.k adayıydı. Ezer geçerler.
Luffy Marcoyu
Zoro Jozuyu
Law Acei alır.
Dressrosa Team rahat kazanır. Karşida bir sugar yok, bir Dof yok, bir Jora bile yok. Tek atma yeteneğine sahip kimse yok. :)

Arkadaşalr WB yok vsde o kadar da ölmedi Oyaji.
Bence bunu belirgin şekilde yaz konunun bi yerine kafalar karışmasın,

-----------------------------------------------------------------------------------------

Marco >= Sabo gibi şimdilik, güzel savaş olur ama Marco'ya daha çok şans veriyorum,
Ace > Law, buda eğlenceli olur ama Ace belirgin şekilde üstün bence,
Jozu = Luffy diyorum şimdilik,
Vista > Zoro, şimdilik böyledir muhtemelen,
Thatch > Cavendish + Kyros + Kin'emon, Thatch muhtemelen vista ayarı güçte ve yine benzer şekilde kılıç kullanarak dövüşen bir adam gibi duruyor, o yüzden karşısına bu üçlüyü verdim,

Geriside epey uzun o yüzden tek tek eşleştiremeyeceğim ama aşağı yukarı birbirlerini karşılarlar,

WB tayfası alır bu savaşı..

Luffy, Zoro, Sabo zorlar, Law Luffy'e güvenir ;) Sai, Cavendish, Barto bir miktar mücadele gösterir. Geriye kalanlar ise He-man tarafından gölgelerin gücü adına tek tek teklenir :)

Ace Luffy'i yener. Vista Zoro'yu keser, Marco Sabo'yu öper. Ötekileri de okama ve yeşilli kılıç ustası önderliğinde tümen komutanları halleder.

İşin aslı rahat WB korsanları kazanır. Yonko tayfası var karşıda :respect:

Yavaaşşş. Öyle 3-5 kekonun toplanmasıyla yonkou tayfası inmez. :artiz: Ne bizim tayfa yonkou tayfası, ne de müttefikler yonkou müttefiki değil. Zamanla o seviyeye gelecekler ama. Mangaka da bunu vurguladı zaten. Hepsi de kendilerince güçlenmeye çalışacaklar.

Kaido'yu indirmek için birçok güçlü müttefik ve koca bir ulus olan Wano bir araya gelecek. Buradan pay biçin.

Not: Söyleme gereği duydum. Sabo Ace'i harcar. Aşağı yukarı denk güçte ve potansiyelde olduklarını gösterdi zaten Oda. Üstüne Sabo 2 yıllık tecrübe farkını da katınca... Sonuç belli işte.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık