Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Beyazbıyık Korsanları vs. Dressrosa Timi

Galip Kim Olur?

• WB Tayfası

Kullanılan: 76 83.5%
  • Dressrosa Timi

Kullanılan: 15 16.5%
  • Yenişemezler

Kullanılan: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    91
Marco Jozu Vista Ace vs Sabo , Luffy , Law yanına Zoro olur bu dövüş. Diğerlerini kurcalamiyorum.

Luffy vs Jozu bence Luffy alır.
Sabo vs Vista , Sabo alır.
Law vs Ace , kararsizim.
Marco vs Zoro , Marco alır.

Yine olasılık dağılım, nasıl eşleştirsen farklı sonuç çıkıyor. O yüzden oy vermeyeceğim.

Misal;
Marco vs Law , Marco alır.
Sabo vs Ace , Sabo alır.
Zoro vs Vista, Vista alır.
Luffy vs Joz , Luffy alır.

Felan gibi hep farklı sonuç.

Luffy'i görün bu arc tam güçle de anlarsınız neymiş. Big Mom'ı bir dövsün hele.

Luffy'nin önüne kimi koyarsaniz koyun karşıdan yener.

Konu başlığını gördüğüm anda "ulan kesin 2-3 yıl evvel açılmıştır, gideyim dalga geçeyim" diye düşündüm :D Sonra bugün açıldığını fark ettim ve açan kişiyi kontrol ettim, ardından @Jenque reyizin açtığını son saniyelerde kavradım. Sonuç itibari ile reyizle dalga geçmiyor, konuyu açma hususundaki cesaretini övüyorum :alkis::good::sapkali:

Konudaki yorumlar kör eder. Oy sayısını yeni farkettim.
Biraz da sen kör ol, hep biz mi olalım be Alfa :D

Beyazsakal yok vs'de :artiz:
WB olsa tek girer hepsine,
Marco, Ace, Jozu, Vista
Sabo, Law, Luffy, Zoro
Bence Wb takımı kazanır :hmm:
Senin de söylediğin üzere " WB olsa idi tek girer" idi. Yani buradaki Dressrosa taraftarı 3-5 kişi de kalmazdı :D Dressrosa tarafına Dofy ve Sugar eklenmedikçe de bu ankette değişiklik olmaz ;)

Biraz da sen kör ol, hep biz mi olalım be Alfa :D

Senin de söylediğin üzere " WB olsa idi tek girer" idi. Yani buradaki Dressrosa taraftarı 3-5 kişi de kalmazdı :D Dressrosa tarafına Dofy ve Sugar eklenmedikçe de bu ankette değişiklik olmaz ;)
Bilerek mi ismi mi yanlis yazdın? Çok gücendim öyle ise. Neyse bir şey demiyorum yakında anlarsınız hatanızı.

Ben wb var sanıyordum.Yoksa dressrosa takımı alır.Ace falan sabo dan tek yer la.Tek yumrukla ağzı burnu dağılmış karakter o :D 2 yıl sonra haki öğrenirdi demeyin saçmalarsınız.O kadar zaman yeni dünya da savaştı öğrenmedi illa 2 yıl mı geçmesi lazımdı.Jozu-law seçtim çünkü onun meyveyi aşabilecek tek isim o.Ya tek atar ya takımı dağıttırır.Marco luffy derim marco savaşçı değil anca direnir g2+koka ya.Tamam bunlar yonkou tayfası da gördük püskevit adam falan ıslanınca dayak yiyor :hhh: Visto-zoro zaten en belirgin vs olur bu sefer.Tabi en güzeli.

Ben wb var sanıyordum.Yoksa dressrosa takımı alır.Ace falan sabo dan tek yer la.Tek yumrukla ağzı burnu dağılmış karakter o :D 2 yıl sonra haki öğrenirdi demeyin saçmalarsınız.O kadar zaman yeni dünya da savaştı öğrenmedi illa 2 yıl mı geçmesi lazımdı.Jozu-law seçtim çünkü onun meyveyi aşabilecek tek isim o.Ya tek atar ya takımı dağıttırır.Marco luffy derim marco savaşçı değil anca direnir g2+koka ya.Tamam bunlar yonkou tayfası da gördük püskevit adam falan ıslanınca dayak yiyor :hhh: Visto-zoro zaten en belirgin vs olur bu sefer.Tabi en güzeli.
Oyunu değiştirmeni rica ediyorum.:D

@Kaidou
Boşver.:D Daha çok hani dalga geçmek için öyle yapılır diye yanlış anladım.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık