Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Beyazbıyık Korsanları vs. Dressrosa Timi

Galip Kim Olur?

• WB Tayfası

Kullanılan: 76 83.5%
  • Dressrosa Timi

Kullanılan: 15 16.5%
  • Yenişemezler

Kullanılan: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    91
Sabo, Marcoyu
Luffy, Ace'i alır.
Zoro ile Cavendishi Vistaya versek o tarafta kazanır.
Law ve Barto, Sai falan bir jozuyu alırlar heralde.
Kalanı kuru kalabalık zaten.
Cavendish'i Zori'nin yanına vermişsin de Zoro'ya da saldırabilir o olay 1 vs 1 vs 1 gibi olur.Ayrıca Sabo Marco'yu biraz zor alır.Jozu için Law Barto Sai yetecek mi yazık olmasın müttefiklere :( ayrıca bu sırada kalan tümenler niye karışmıyor ?

Cavendish'i Zori'nin yanına vermişsin de Zoro'ya da saldırabilir o olay 1 vs 1 vs 1 gibi olur.Ayrıca Sabo Marco'yu biraz zor alır.Jozu için Law Barto Sai yetecek mi yazık olmasın müttefiklere :( ayrıca bu sırada kalan tümenler niye karışmıyor ?
Bilinçdizce salınan h.hakiye bayılan adamlar...

Hakuba demedim ki :/ Hakuba işin içine girerse tepe isimler hariç herkesi temizler zaten :D
Bence güzel vs ama Sabo Marcoyu alır bana kalırsa.
Jozuyu bilemiyorum ama 3 vs 1 boş adamlarda değil. Barto hapis misali kapamasın boğa kılıklı Jozyu :D
Diğer tümenler diğer dressrosa adamlarıyla uğraşsın. Daha orda Kyros, Kinemon, Franky, Kafa dede falan filan var :/

Hakuba demedim ki :/ Hakuba işin içine girerse tepe isimler hariç herkesi temizler zaten :D
Bence güzel vs ama Sabo Marcoyu alır bana kalırsa.
Jozuyu bilemiyorum ama 3 vs 1 boş adamlarda değil. Barto hapis misali kapamasın boğa kılıklı Jozyu :D
Diğer tümenler diğer dressrosa adamlarıyla uğraşsın. Daha orda Kyros, Kinemon, Franky, Kafa dede falan filan var :/
Valla bilmiyorum dediğin gibi dövüş ortada da geçebilir gibi ama hepsi 1 vs 1 eşleşirse Wb tayfası ağır basıyor benim eşleşmede.BM tayfası filan olsa bizimkiler net yenerdi.

Bilinçdizce salınan h.hakiye bayılan adamlar...
O sahneyi atabilir misin rica etsem ?

Doffy hepsini kuklası yapar diye konuya dalıyordum ki Doffy veya tayfası felan yokmuş. :artiz: Neyse :gamyon:

Ek; Olm önceki mesaj ne oldu lan hortlatan ben değilim konuyu :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık