Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Baş Karakter Luffy Olmasaydı, Onun Yerine Kimi İsterdiniz?

Baş karakter Luffy olmasa onun yeine kimi isterdiniz.

• Zoro

Kullanılan: 25 16.8%
  • Kid

Kullanılan: 6 4.0%
  • Shanks

Kullanılan: 23 15.4%
  • Roger

Kullanılan: 13 8.7%
  • Mihawk

Kullanılan: 2 1.3%
  • Ace

Kullanılan: 25 16.8%
  • BeyazSakal

Kullanılan: 4 2.7%
  • Teach

Kullanılan: 13 8.7%
  • Law

• Doflamingo

Kullanılan: 6 4.0%
  • Usssooooop

Kullanılan: 3 2.0%
  • Sabo

• Novalardan geriye kalan biri

Kullanılan: 0 0.0%
  • Dragon

Kullanılan: 12 8.1%
  • Diğerleri

Kullanılan: 9 6.0%

• Kullanılan toplam oy
    149
İlk tam kapasite dövüşünde Jimbei deviriyor hemide yardım yürdüm, almadan kucaklanmadan bilmem anlatabiliyor muyum :gamyon:

Ace Reis boş bir karekter için deldirdi kendini :artiz:
Ace'in karşısına çıkan en güçlü adam zaten ezik Koramiral'in teki.:D Bırakta tam gücünü göremesinler. Grand Line'ın ilk yarısında haki kullanan fazla adam da yok. Karşısına haki çıkan adam çıkmış kişide ezik bir Koramiral.:D Luffy'nin Kuja'da dövdüklerinden farklı değil. Onda bile çakmak ateşine zarar alan bir Ace vardı.

Yeni Dünya'ya açıldıktan ne kadar sonrasında Jinbei ile dövüştü belirsiz. Jinbei'nin o zamanki gücü belirsiz.:D Ayrıca yenme gibi bir şey yok. Jinbei ile berabere kalıyor. Her yönden Ace elde kalıyor.

Dua etsin Logia meyve bulmuş.:D

Ace'in karşısına çıkan en güçlü adam zaten ezik Koramiral'in teki.:D Bırakta tam gücünü göremesinler. Grand Line'ın ilk yarısında haki kullanan fazla adam da yok. Karşısına haki çıkan adam çıkmış kişide ezik bir Koramiral.:D Luffy'nin Kuja'da dövdüklerinden farklı değil. Onda bile çakmak ateşine zarar alan bir Ace vardı.

Yeni Dünya'ya açıldıktan ne kadar sonrasında Jinbei ile dövüştü belirsiz. Jinbei'nin o zamanki gücü belirsiz.:D Ayrıca yenme gibi bir şey yok. Jinbei ile berabere kalıyor. Her yönden Ace elde kalıyor.

Dua etsin Logia meyve bulmuş.:D
Jimbei kaç yaşında ? Sen karekterin gücünü kendince belirsiz say :byee:

Luffy'nin haki ile vuramadığı Ateşe, Jimbei kendi tekniği ile hasar verirken buradaki dövüşün Ace'ye meyve avantajı sağladığını söylemek, işte sıradan bir hakim bitince kaçarım diyen fanı :artiz:

Jimbei kaç yaşında ? Sen karekterin gücünü kendince belirsiz say :byee:

Luffy'nin haki ile vuramadığı Ateşe, Jimbei kendi tekniği ile hasar verirken buradaki dövüşün Ace'ye meyve avantajı sağladığını söylemek, işte sıradan bir hakim bitince kaçarım diyen fanı :artiz:
Yaşa bağlı mu bu iş? :D Jinbei'nin şimdiki gücü bile MF'deki gücünden daha yüksektir la. Hakisi gelişen bir bizimkiler mi? Jinbei vurabildiği adama hasar veriyor. Jinbei o ara haki kullanmıştır su teknikleri ile birlikte. Ama Ace dediğin adamın meyvesinden dolayı kar yağışları duruyor iklimler değişiyor. Jinbei'nin suyu mu kalır ortada.

Belirsiz durumlardan ortaya güç analizi çıkarıyon. Ace'in yola çıktıktan ne kadar sonrasında bile Jinbei ile dövüştüğü belli değil.:D Gördüğümüz ortada net olan bir şey var. Luffy Ace'in öldüğü yaştan 1 yaş daha küçük olduğu şu zamanda Yonkou'nun adasında 1. ve 3. adamlarını indirecek kadar güçlü. Arada muazzam fark var.:D

Çakmak ateşine yanan ateş adamla, bazukaya kafa atan adamı kıyaslamayalım lütfen.:(

Listedekilerin çoğu korsan. Hiçbirisinin hikayesi ilgimi çekmiyor. Roger güzel olur muydu? Olurdu elbette ama Luffy bir benzerini sunuyor zaten bize. İlgi çekici tek isim Dragon geliyor bana. Kişiliği de gayesi de çok farklı olduğu için bambaşka bir dünyayı görebilirdik onun sayesinde.

Listedekilerin çoğu korsan. Hiçbirisinin hikayesi ilgimi çekmiyor. Roger güzel olur muydu? Olurdu elbette ama Luffy bir benzerini sunuyor zaten bize. İlgi çekici tek isim Dragon geliyor bana. Kişiliği de gayesi de çok farklı olduğu için bambaşka bir dünyayı görebilirdik onun sayesinde.
Aslında Cobyden bşka denizcide koyucaktım ama serinin amacı dünya hükümetini yıkmak gibi o yüzden çekindim.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık