Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Baş Karakter Luffy Olmasaydı, Onun Yerine Kimi İsterdiniz?

Baş karakter Luffy olmasa onun yeine kimi isterdiniz.

• Zoro

Kullanılan: 25 16.8%
  • Kid

Kullanılan: 6 4.0%
  • Shanks

Kullanılan: 23 15.4%
  • Roger

Kullanılan: 13 8.7%
  • Mihawk

Kullanılan: 2 1.3%
  • Ace

Kullanılan: 25 16.8%
  • BeyazSakal

Kullanılan: 4 2.7%
  • Teach

Kullanılan: 13 8.7%
  • Law

• Doflamingo

Kullanılan: 6 4.0%
  • Usssooooop

Kullanılan: 3 2.0%
  • Sabo

• Novalardan geriye kalan biri

Kullanılan: 0 0.0%
  • Dragon

Kullanılan: 12 8.1%
  • Diğerleri

Kullanılan: 9 6.0%

• Kullanılan toplam oy
    149
Dragon ya da Sabo olsun isterdim. Ace'in başrol olmasıyla Luffy'nin olmasınarasında pek bir fark yok. Hatta direk korsanlar kralının oğlu olmasından dolayı daha rahatsız edici olurdu. İlla Luffy benzeri biri olmalı diyenlere bir şey diyemem tabii.

Zoro ve Shanks gibi isimlerin biraz fanca isteklerden dolayı olduğunu düşünüyorum. Onlara oy veren herkes için demiyorum tabii.

Neden Dragon dediğime gelirsek, sıradışı olmasından kaynaklı derim. Luffy iyi bir karakter ama bir sürü var ondan. Mesela Naruto. Çocukuluğumuzdaki Ash ve Takao gibi. Aptal ve bir şey olmak isteyenler. (Hokage, Kk, pokemon ustası, beyblade bilmem nesi.)

Ama bir de babası efsane bir denizci ve dünya hükümetinin hizmetinde birini düşünün. Hiç kimse devrim diye bir şeye bulaşmamış. Korsanlar ve denizciler var hep. Bir sistem görüyorsunuz ve onu yıkmak için yıllar veriyorsunuz. 3-4 bölümlük bir flashback ile geçiştirilemeyecek kadar büyük bir malzeme bu.

Sabo içinde benzer şeyler diyebiliriz.

Beyazsakal ve Karasakalda cazip olurdu.
Naruto ile Luffy arasında saflık ve arkadaşlarına değer verme dışında hiçbir ortak yön yok la neredeyse. :/ Nardo kim köpek Luffy'nin yanında? :/ Gizli Sasge aşığı loserın teki bildiğin. :S Onun dışında Dragon çok iyi olurdu cidden de.

@Master of Puppets neler diyor bu Marco?

Dragon ya da Sabo olsun isterdim. Ace'in başrol olmasıyla Luffy'nin olmasınarasında pek bir fark yok. Hatta direk korsanlar kralının oğlu olmasından dolayı daha rahatsız edici olurdu. İlla Luffy benzeri biri olmalı diyenlere bir şey diyemem tabii.

Zoro ve Shanks gibi isimlerin biraz fanca isteklerden dolayı olduğunu düşünüyorum. Onlara oy veren herkes için demiyorum tabii.

Neden Dragon dediğime gelirsek, sıradışı olmasından kaynaklı derim. Luffy iyi bir karakter ama bir sürü var ondan. Mesela Naruto. Çocukuluğumuzdaki Ash ve Takao gibi. Aptal ve bir şey olmak isteyenler. (Hokage, Kk, pokemon ustası, beyblade bilmem nesi.)

Ama bir de babası efsane bir denizci ve dünya hükümetinin hizmetinde birini düşünün. Hiç kimse devrim diye bir şeye bulaşmamış. Korsanlar ve denizciler var hep. Bir sistem görüyorsunuz ve onu yıkmak için yıllar veriyorsunuz. 3-4 bölümlük bir flashback ile geçiştirilemeyecek kadar büyük bir malzeme bu.

Sabo içinde benzer şeyler diyebiliriz.

Beyazsakal ve Karasakalda cazip olurdu.
Teach olsun isterdim. Luffy gibi kendi yolunu çizen ve hayallerinin peşinden koşan bir karakter. Ayrıca akıl oyunları, plot twistler vs baya baya güzel hikayeler çıkardı. Aynı hedefe giden bambaşka bir yol...
Ace demiştim ama yukarıda ki 2 arkadaş da haklı. Aslında Kaku'nun da iyi olabileceğini düşünüyorum.

Yine çoğu kişi sevdiği karakteri seçecek ama şöyle baktığımız zaman senaryo olarak en sağlam çıkacak kişiler yonkolar ve dragon. Teach de güzel bir seçenek hikayesi güzel olur. Oyu dragona verdim onun baş rol olduğu devrim hikayesini okumak isterdim.

Law olsa fena olmazdı.Bizimkilerden sonra planlı programlı birini izlemek güzel olabilirdi.Teachide buna dahil edebiliriz tabi.

Robin, Chopper, Pedro, Jinbe, Delliger, Crocodile falan da olabilirdi. Yarattığı evren güzel adamın.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık