Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Baş Karakter Luffy Olmasaydı, Onun Yerine Kimi İsterdiniz?

Baş karakter Luffy olmasa onun yeine kimi isterdiniz.

• Zoro

Kullanılan: 25 16.8%
  • Kid

Kullanılan: 6 4.0%
  • Shanks

Kullanılan: 23 15.4%
  • Roger

Kullanılan: 13 8.7%
  • Mihawk

Kullanılan: 2 1.3%
  • Ace

Kullanılan: 25 16.8%
  • BeyazSakal

Kullanılan: 4 2.7%
  • Teach

Kullanılan: 13 8.7%
  • Law

• Doflamingo

Kullanılan: 6 4.0%
  • Usssooooop

Kullanılan: 3 2.0%
  • Sabo

• Novalardan geriye kalan biri

Kullanılan: 0 0.0%
  • Dragon

Kullanılan: 12 8.1%
  • Diğerleri

Kullanılan: 9 6.0%

• Kullanılan toplam oy
    149
Ace. Zoro karakteri ile rolü tam. Ama Ace olursa bambaşka ve kesinlikle daha güzel bir seri olurdu.

- Roger gizli Kk olurdu. Yani Ace yeni dünyada Wb ile tanıştığında ( Sabo'nun idam arcı olsun, orada öğrenirdi. ) Ya da Garp söylerdi bir seviyeden ( Luffy'e Dragon'u anlattı yer ) sonra.

- Logia gibi bir meyve ile şans faktörü daha dinamik bir şeye kendini bırakırdı.

- Komedi ise eksik olmazdı.

Ace olsa ne olursunuz görüyoruz zaten. Çakmak ateşine yanar bir bardak suya bogulurdu.:D
Ace yada baskasi olsaydi ilahi bir guc tarafindan totosu her seferinde gote bala kurtulurdu yada onun icin kendini surpriz yumurtadan cikar gibi gelip feda edecek bir kisi muhakkak olurdu onu dert etme sen.
Asil olay ana karakter olmasini istedigin karakterin kisiligini, gorunusunu vb. begenmen. Yoksa ana karakter Kaku hatta Chopper bile olsa yine buralara gelebilirdi. Oda ayarliyor sonucta onemli olan senin o karakterden etkilenip etkilenmedigin.

Dragon ya da Sabo olsun isterdim. Ace'in başrol olmasıyla Luffy'nin olmasınarasında pek bir fark yok. Hatta direk korsanlar kralının oğlu olmasından dolayı daha rahatsız edici olurdu. İlla Luffy benzeri biri olmalı diyenlere bir şey diyemem tabii.

Zoro ve Shanks gibi isimlerin biraz fanca isteklerden dolayı olduğunu düşünüyorum. Onlara oy veren herkes için demiyorum tabii.

Neden Dragon dediğime gelirsek, sıradışı olmasından kaynaklı derim. Luffy iyi bir karakter ama bir sürü var ondan. Mesela Naruto. Çocukuluğumuzdaki Ash ve Takao gibi. Aptal ve bir şey olmak isteyenler. (Hokage, Kk, pokemon ustası, beyblade bilmem nesi.)

Ama bir de babası efsane bir denizci ve dünya hükümetinin hizmetinde birini düşünün. Hiç kimse devrim diye bir şeye bulaşmamış. Korsanlar ve denizciler var hep. Bir sistem görüyorsunuz ve onu yıkmak için yıllar veriyorsunuz. 3-4 bölümlük bir flashback ile geçiştirilemeyecek kadar büyük bir malzeme bu.

Sabo içinde benzer şeyler diyebiliriz.

Beyazsakal ve Karasakalda cazip olurdu.

Teach olsun isterdim. Luffy gibi kendi yolunu çizen ve hayallerinin peşinden koşan bir karakter. Ayrıca akıl oyunları, plot twistler vs baya baya güzel hikayeler çıkardı. Aynı hedefe giden bambaşka bir yol...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık