Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Baş Karakter Luffy Olmasaydı, Onun Yerine Kimi İsterdiniz?

Baş karakter Luffy olmasa onun yeine kimi isterdiniz.

• Zoro

Kullanılan: 25 16.8%
  • Kid

Kullanılan: 6 4.0%
  • Shanks

Kullanılan: 23 15.4%
  • Roger

Kullanılan: 13 8.7%
  • Mihawk

Kullanılan: 2 1.3%
  • Ace

Kullanılan: 25 16.8%
  • BeyazSakal

Kullanılan: 4 2.7%
  • Teach

Kullanılan: 13 8.7%
  • Law

• Doflamingo

Kullanılan: 6 4.0%
  • Usssooooop

Kullanılan: 3 2.0%
  • Sabo

• Novalardan geriye kalan biri

Kullanılan: 0 0.0%
  • Dragon

Kullanılan: 12 8.1%
  • Diğerleri

Kullanılan: 9 6.0%

• Kullanılan toplam oy
    149
Naruto ile Luffy arasında saflık ve arkadaşlarına değer verme dışında hiçbir ortak yön yok la neredeyse. :/ Nardo kim köpek Luffy'nin yanında? :/ Gizli Sasge aşığı loserın teki bildiğin. :S Onun dışında Dragon çok iyi olurdu cidden de.

@Master of Puppets neler diyor bu Marco?
Zaten bunlarda bu karakterlerin alametifarikası Mustafa. :) En belirgin farkları benim için fiziksel özellikleri ve Luffy'nin diğerlerine oranla daha salak olması. Birde Luffy'nin aşka dair hiçbir şey hissetmemesi.

Öncelikle çok güzel bir paylaşım olmuş hoşuma gitti bide fikrini kanıtlar nitelikle Zoronun en iyi olduğu sahneleri koymuşsun bayağı güzel olmuş anlayacağın. Ama şu şekilde hiç düşündün mü acaba anime dünyasında bu kadar kılıç ustası olması hatta nerdeyse anime dünyası kılıç ustalarının dünyası diyebiliriz bunu niye söylüyorum dersek eğer kardeşim Zoro kaptan olsa biraz daha sığ ve sıkıcı olur hedef küçük sonuçta dünyanın en iyi kılıç ustası olmak istiyor sonuçta öyle bit adam var piyasada ne değişti hiç ama Korsanlar kralı olmak herşeyi değiştirir tüm dengeler altüst olur ondan dolayı bana kalırsa Luffy den sonra baş karakter olacak asam Dragon sonuçta oda Korsanlar kralı gibi tüm dengeleri altüst edecek adam konumunda.

İlginç bir şekilde Kuzan'ın olmasını dilerdim. Seriyi aynı dozda olmasa da devam ettirebilecek bir karakter olabileceğini düşünüyorum. Düşünce yapısı, değişik bir mizah havasına sahip oluşu, bulunduğu konum vs. beni oldukça ilgimi çekiyor. (Favori karakterlerimden değil.)

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık