Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Askerlik

Çok garip fikirler geliyor bu bedelliler hakkında. :) Duş aldırmazlar, her gün çukur kazdırır sonra o kazdığın toprak vatan toprağıdır diyip başına bir şey gelmesin diye nöbet tuttururlar. Koğuş nöbeti, tuvalet nöbeti, bunlar basit nöbet kalır. Fidan diktirirler sonra o fidanlara zarar gelmesin diye nöbet yazarlar. Yağmur yağdığı sırada bahçe bile sulatırlar. Ağaca künye tekmili verdirtirler. Yolda çukur olur komutana haber verilir. Komutan beton atılmasını emreder. Beton atılır sonra gece kedi köpek basmasın diye nöbet yazarlar. O 25 günün 12 aya tekamül etmesi için her şeyi yaparlar. Allah yardımcıları olsun. :)

Bence de.Sayı olarak fazlası devlete yük.İnternet de dolandım biraz,ne kadar bedelli karşıtı varsa alayı askerlikte dayak yemiş,ya da kötü koşullarda kalanlar :D Ama mevzuya vatan-milletten giriyorlar :D Bir bizim millette vardır ''ben dayak yedim sende ye'' mantığı xD
Kötü muamele gören hemen hemen herkes aynısını başkası da yaşasın istiyor zaten, sorsan insanlık şahane.

25 28 oldu. Şunun şurasında 4.5 ay daha yapak.
Kesinlikle öyle.O kadar parayla 1 ay yapacağım kadar 5-6 ay tercih ederim. Zorluğunu diyorlar da 5-6 ay yapanlardan da yan gelip yatarak zaman geçirenler var.Tabi bu biraz da çıkacak yere ve kişinin şansına bağlı. Konuya dönersek günü görünce vereceğin paraya da yazık.

Benim acemi birlik 24 25 sürdü ve güzeldi. Zor olan ve daha da görmek istemediğim usta birliğiydi. O 4 5 ay geçmek bitmedi.
0 25 gün büyük ihtimal acemi birliği olacaktır. Temel eğitim için.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık