Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Aşırı Fanlar Yüzünden Soğuduğunuz Karakterler

Aşırı Fanlık Yüzünden Soğuduğunuz Karakterler

• Kullanılan toplam oy
    565
Onun için önemli olan övülen karekterin Luffy ile olan alakası eğer Luffy'e bir şekilde zarar veriliyorsa tamamdır. Hasan'ın kırmızı çizgileri devletimizde olsa her gün başka bir ülkeyle savaşırdık. Bu konularda çok net :sapkali:
bi ana karakter takıntısı gibi bir şey var zaten.Luffy,roger şenks şeytan üçgeni fanı olması cabası

@Alpamis Korsanlık hayatı boyunca kaçmaktan dolayı bir defa bile yara almamış diyor. Orijinalde sırt falan da demiyor. Bu açıklamaya göre bir defa bile kaçmamış anlamı çıkıyor.
Kaçarken yara almamış işte. Yarası var ama bunlar kaçarken olmamış. Ama bu sadece kaçarken yara almadığını kanıtlar.:D

@Eustass Captain Kidd

Roger'ı çok sevdiğimi söyleyen kim. Roger ne ise WB'de o benim için.

Ferit bunu bir de kendin için tartsana? Roger'ı Luffy'i Garp'ı Shanks'i her fırsatta gömen sen misin ben mi? Bir bakıyoruz kimi seviyorsan o her şeyin en iyisine layık en güçlüsü o oluyor. En potansiyelini o oluyor felan filan.:D Hani mesajında benden mi kendinden mi bahsediyon belli değil. Ki Dof övmek de bundan ötürü. Kendimizi kandirmayak.:)

@Daredewill

Ace kaçmadı mı? Luffy ile beraber depar atan kimdi? Akainu o lafları etmese Ace geri mi dönecekti? Akainu bunu gaza getirdikten sonra dönse ne farkeder? Usopp da kaçarken gaza gelip Dressrosa'da savaşmıştı.:( Usopp niye gömülüyor yahu.
Kaçmıyor Ace bana göre zoraki diğerlerinin peşi sıra gidiyor.Diğerleri işimiz bitti diye kaçma derdinde.Aslında o laf olmasa bile kalıp hesaplaşma arzusu var adamın içinde çünkü öncesinde Akainu ile vs atmış aşağılanmış.O malum laflar kanına dokunsa da bardağı taşıran son damla oluyor artık.Bana göre benim sahneden çıkarttığım anlam diğerleri olmasa Ace kalacak Akainu ile dövüşmeye devam edecek yönünde.

Zaten Shanks diyor Ace'in yaptığını duyunca şok oldum.Hep kaptanın kaçmasını isterdim aynısını yapmış diyor.Bu laflar benim için çok etkileyiciydi mesela.Roger ne adammış diyorum koca yonkouya bu lafları söyletebiliyor.Tabii Ace için de aynısını diyorum şapka çıkarmak lazım böyle karaktere.Millet sövebilir ama adamda onur,ilke kavramları bambaşka.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık