Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Aşırı Fanlar Yüzünden Soğuduğunuz Karakterler

Aşırı Fanlık Yüzünden Soğuduğunuz Karakterler

• Kullanılan toplam oy
    565
Sen bulundur hacı sonuçta fanı olduğun karekter ortada, bizim WB'den kuşkumuz yok :oleyo2:
Senin kuskun olmasın. Benim de Luffy hakkında yok ama sonuçta yorum var. Çeviride ortada. O kadar sene bir efsane dönmüş sitede. Zamanında iyi lobisi varmış demek ki WB fanlarının.:D Bugün bir aydınlanma yaşadık.:D

@Eustass Captain Kidd

Anlam çok yoruma açık. Kid için korktu kaçtı demezsin mesela Shabondy'e Amiral geldiğinde yapmış olduğu için.:(

Korkaklık yarası ayrı bir şey. Kaçmış olması ayrı. Kaçmadı diye ovulen Roger bile gömülmeye başlandı BM'den kaçtı diye. WB kim ki onun yorumu sabit kalacak. Bunlar hep fan calışması. :D

Senin kuskun olmasın. Benim de Luffy hakkında yok ama sonuçta yorum var. Çeviride ortada. O kadar sene bir efsane dönmüş sitede. Zamanında iyi lobisi varmış demek ki WB fanlarının.:D Bugün bir aydınlanma yaşadık.:D

@Eustass Captain Kidd

Anlam çok yoruma açık. Kid için korktu kaçtı demezsin mesela Shabondy'e Amiral geldiğinde yapmış olduğu için.:(

Korkaklık yarası ayrı bir şey. Kaçmış olması ayrı. Kaçmadı diye ovulen Roger bile gömülmeye başlandı BM'den kaçtı diye. WB kim ki onun yorumu sabit kalacak. Bunlar hep fan calışması. :D
La seninki ardına bakmadan kaçtı dövüşten gene aydınlanma yaşamadın bugün mü yaşadın yani :artiz:

@Eustass Captain Kidd Hasan Even WB lafına bile kılıf bulmuş biri yani sen kimle ne tartışması yapıyon xD

La seninki ardına bakmadan kaçtı dövüşten gene aydınlanma yaşamadın bugün mü yaşadın yani :artiz:

@Eustass Captain Kidd Hasan Even WB lafına bile kılıf bulmuş biri yani sen kimle ne tartışması yapıyon xD
Sinirlerin gerilmesin Ferit. Bu yoruma çok açık bir durum. Sen tabiki WB lehine yorumlayacan Xp kasacan. Ben burada tarafsız gözlemci olarak diğer çıkacak anlamlarda bahsediyorum. Zamanında WB even idi. O ayrı bak. Ona karşı çıkmıyorum.

Mangada Wb'nin kaçmaması da mı tartışılır oldu. @Alpamis 2 kralı da kabul etmiyorsun. Shanks'a 1 unvan versinler eğip bükemediğin zevkle. Lufy ve Roger kaçtı diye herkes kaçacak mı? Ace de asla kaçmazdı. Kaçmayan ölüyor kaçan Lufy gibi Sabo gibi yaşıyor.

Ne düşmanı dostum WB'yi öyle bir abartıyonuz ki neyin ne anlamlara gelebileceğini göz ardı eder olmuşsunuz. :(
Biz abartmıyoruz mangaka abartıyor.Sen roger boostlarken mangaka bakın bu adam rogera denk diyor ama sen kabul etmiyorsun.Gençliğinde roger tokatlayan halini geç,yaşlı ve serumlu hali bile şimdiki yonkoulardan güçlü diyor sen yine kabul etmiyorsun.Bm even wb diyor es geçiyorsun.Mangaka sırtını gösterip açık açık bu adam asla kaçmaz geri çekilmez diyor ona bile kulp takmaya çalışıyorsun.Kusura bakma da aynı malum zoro fanları gibisin.Benim de onlara takındığım tavrı bilirsin belki.

Onun için önemli olan övülen karekterin Luffy ile olan alakası eğer Luffy'e bir şekilde zarar veriliyorsa tamamdır. Hasan'ın kırmızı çizgileri devletimizde olsa her gün başka bir ülkeyle savaşırdık. Bu konularda çok net :sapkali:
Ferit bunu bir de kendin için tartsana? Roger'ı Luffy'i Garp'ı Shanks'i her fırsatta gömen sen misin ben mi? Bir bakıyoruz kimi seviyorsan o her şeyin en iyisine layık en güçlüsü o oluyor. En potansiyelini o oluyor felan filan.:D Hani mesajında benden mi kendinden mi bahsediyon belli değil. Ki Dof övmek de bundan ötürü. Kendimizi kandirmayak.:)

@Daredewill

Ace kaçmadı mı? Luffy ile beraber depar atan kimdi? Akainu o lafları etmese Ace geri mi dönecekti? Akainu bunu gaza getirdikten sonra dönse ne farkeder? Usopp da kaçarken gaza gelip Dressrosa'da savaşmıştı.:( Usopp niye gömülüyor yahu.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık