Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Aşırı Fanlar Yüzünden Soğuduğunuz Karakterler

Aşırı Fanlık Yüzünden Soğuduğunuz Karakterler

• Kullanılan toplam oy
    565
Dof fanları tabii ki yalnız aralarında gayette objektif olanda var hepsini genelleyemeyiz ama genel olarak Dof fanları ne yazık ki aşırıya kaçıyorlar.

Dof'u sevmelerine bir şey demiyorum ama aşırı yüceltmelerini hiç sevmiyorum. Yok onu yener, yok buna tek atar.
kardeşim bir kere tartışıyoruz adam istese kk olur diyor dof için e ne diyeceksin bu adama söyle bana de diyeceksin sen Kaido fanısın bilirsin bi ara parazit tekniğiyle kukla yapar Kaidoyu diyorlardı :D

kardeşim bir kere tartışıyoruz adam istese kk olur diyor dof için e ne diyeceksin bu adama söyle bana de diyeceksin sen Kaido fanısın bilirsin bi ara parazit tekniğiyle kukla yapar Kaidoyu diyorlardı :D
Ooo o mevzuyu hiç bilmiyorum bak ilk defa senden duydum şimdi. Parazitle Kaido'yu kukla yapmak. Onu söyleyen arkadaşın kafası iyiymiş :D

@Sakata Gintoki Beni etiketlemeden dediklerimi yanlis yazman da iyimis ha. Senin icin daha da acikliyim. Bak simdi ace luffyden 3 yil once maceraya cikti. Tayfasini topladi. Ace normal olarak luffy ile ayni yollari izledi fakat luffy gibi o bolgelerde cok kalmasina ihtiyaci yoktu muhtemelen. Bak olasiliklarla konusuyorum. O yuzden luffy skypiadayada oldugunda, ace caylak halinde sabaodyde olmustur. Ben burda bir guc farkindan bahsetmiyorum zaman kiyaslamasi yaptim oda sunun icin. Simdi ace sabaodyde haki acti. Luffy daha skypiada hakinin h sinin ufak noktasini bile bilmiyordu. Bak simdi gene anlamamisindir gene anlatiyorum orayi. Ace mfden 3 yil once caylakken luffynin skypediada oldugu zamanda sabaodye gecmistir. Burda luffyi gommuyorum luffynin cok kalmasi icin sebepler vardi o bolgelerde. Anladin mi kardesim. Bunun simdi neresi tuhaf. Birde yasin kacti senin kucukse zaten bu kadar aciklama yapmama gerek yok. Birde 17 yasindaki ace tabikide 17 yasindaki luffyden guclu ahahahah bunu anlamakta neden zorluk cektin onuda anlamadim. Luffy mfdeki haliyle jinbeiyi deniz kenarinda alabilirmiydi. Anlamadiysan daha da detayli anlatcam boyle boyle anlama seviyene incem :good: luffy 2 yil her dakikasini egitime harciyo birde kknin saga kolu var yaninda ona ragmen mangakanin sacma ana karakter torpilleriyle hala katakuriye yeniliyor, millet gelmis burda aceyi gucunden dolayi gomuyor. 3 yilda ne yapti ne kadar antreman yapti bilen yok.
Daha da kötü hale getirmişsin savlarını. :)
Yazdığın şeylerin neredeyse hepsi afaki olmaya devam ediyor.

Ace’in ne yaptığı ile ilgili bazı şeyler belli ayrıca. WB’yi arıyor öldürmek için, isim yapmak istiyormuş. WB buna ayarı verince utanmadan yüzden fazla kere denemiş adamı uyurken bile öldürmeye kalkmış ve en sonunda emri altına girmiş. Sonra da orada belli bi süre kaldıktan sonra Teachin peşinden gidip paket edilmiş.
Haki ve zamanlama ile ilgili söylediğin her şeyin altı boş. Konuşmanın lüzumu bile yok.
Ace hangi yolu izledi, neler yaptı bilinmiyor. Öyle kalması için sebep yok demişsin o da afaki zira bilinmiyor. Bizimkilerin çok kaldığını iddia etmişsin hayır bizimkiler pek fazla vakit harcamıyor gittikleri yerlerde dövüşleri 1-2 gün içinde bitip gidiyor. Haki uyandırmaya geçmişsin ve buna zaman biçmişsin ki bu da afaki ama haydi hislerin doğru olsun bunun ne zaman açıldığının bi önemi olduğunu görmesek de Ace dediğin adamı idamdan hakisiyle kurtaran Luffy Ace’den bi yaş küçükken h.hakiyi 8 yaşında uyandıran Dofu indiriyor. Sen tutup bana yazarı farklı Ace romanından yazmaya kalkıyorsan orada bi tane koramiralle dövüşebildiği var öyle iki yumrukta düşen bi adam. Yine aynı romandan konuşuyorsan Ace savaş lordu daveti aldığında tanışıyor o kor ile ki tanındığı zamanlar demek ki öyle boş boş geçmemiş adaları ki Deuce denen adamı tanıdığı anda bulunduğu adadaki 6. günüymüş. Bizimkilerin 6 gün boş boş durduğu bi yer yok.
Wikia özetinde de yıllar geçip Spade Korsanları oluştuktan sonra Sabaody’ye geliyorlar diyor adamlar. Luffy gibi ay değil yıllar.
Ace’in yanında direkt kk dengi ve onun komutanları var ona rağmen bi sağkol seviyesini geç ilk 3-4 adamdan biri bile denemez diyen de gönül rahatlığıyla diyemez. Luffy ondan bi yaş küçük haliyle kapışıyor mu evet, bu Luffy Ace’i haşat eder mi evet.
Bu arada iki etti. Durumu şahsileştirip hakaret ediyorsun, üçüncüye kalbini kırarım delikanlı.

Son düzenleme:
Daha da kötü hale getirmişsin savlarını. :)
Yazdığın şeylerin neredeyse hepsi afaki olmaya devam ediyor.

Ace’in ne yaptığı ile ilgili bazı şeyler belli ayrıca. WB’yi arıyor öldürmek için, isim yapmak istiyormuş. WB buna ayarı verince utanmadan yüzden fazla kere denemiş adamı uyurken bile öldürmeye kalkmış ve en sonunda emri altına girmiş. Sonra da orada belli bi süre kaldıktan sonra Teachin peşinden gidip paket edilmiş.
Haki ve zamanlama ile ilgili söylediğin her şeyin altı boş. Konuşmanın lüzumu bile yok.
Ace hangi yolu izledi, neler yaptı bilinmiyor. Öyle kalması için sebep yok demişsin o da afaki zira bilinmiyor. Bizimkilerin çok kaldığını iddia etmişsin hayır bizimkiler pek fazla vakit harcamıyor gittikleri yerlerde dövüşleri 1-2 gün içinde bitip gidiyor. Haki uyandırmaya geçmişsin ve buna zaman biçmişsin ki bu da afaki ama haydi hislerin doğru olay bunun ne zaman açıldığının bi önemi olduğunu görmesek de Ace dediğin adamı idamdan hakisiyle kurtaran Luffy Ace’den bi yaş küçükken h.hakiyi 8 yaşında uyandıran Dofu indiriyor. Sen tutup bana yazarı farklı Ace romanından yazmaya kalkıyorsan orada bi tane koramiralle dövüşebildiği var öyle iki yumrukta düşen bi adam. Yine aynı romandan konuşuyorsan Ace savaş lordu daveti aldığında tanışıyor o kor ile ki tanındığı zamanlar demek ki öyle boş boş geçmemiş adaları ki Deuce denen adamı tanıdığı anda bulunduğu adadaki 6. günüymüş. Bizimkilerin 6 gün boş boş durduğu bi yer yok.
Ace’in yanında direkt kk dengi ve onun komutanları var ona rağmen bi sağkol seviyesini geç ilk 3-4 adamdan biri bile denemez diyen de gönül rahatlığıyla diyemez. Luffy ondan bi yaş küçük haliyle kapışıyor mu evet, bu Luffy Ace’i haşat eder mi evet.
Bu arada iki etti. Durumu şahsileştirip hakaret ediyorsun, üçüncüye kalbini kırarım delikanlı.
Luffy'nin kapıştığı gibi kapışacaksa eksik kalsın o iş :oleyo2:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık