Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Akainu'nun Yerinde Olsanız

Eğer ben Akainunun yerinde olsaydım öncelikle süpernovaların peşine düşerdim.Şuanki yonkoularla uğraşmaktansa gelecek vadeden bu süpernovaları daha fazla gelişmeden işlerini bitirirdim.

dünyada gelecek vadeden denizicilere çok özel bir eğitim verilmesini sağlardım.bu denizciler içerisinden çok ön plana çıkanlara meyve verilebilir.

vegapunk ın çok özel bir silah yapması her türlü desteği sağlardım.

son olarak şuanda dünya hükümetinde çalışan kişilerden özel birim olıştururdum.tabi bu birlik yeni dünya seviyesinde olmalı.

Yeni bir özel birim bahsettiğim ama kabul edecekse Lucci'de katılabilir. Hani Yeni Dünya'ya ayak uydurabilecek, hem potansiyeli hem yeteneği olan kişileri ikna yöntemiyle (altın, ödüller, özel yetkiler vs.) denizcilere çekip, belki 25-30, belki daha az, daha fazla, sayı buradaki düşünürlere kalmış, bir grup oluşturarak, o grubun arkasında durup, gerektiğinde bir yonkou ile mücadele edildiğinde, o Yonkou'ya büyük sıkıntılar çıkarabilecek özel bir birim.(veya tim denilebilir.)
tamam hacı :)

Ciddi anlamda Akainu yeni dünyanın en tehlikeli ismidir yapacaklarını kendimce tahmin ediyorum ki tahminim yeni oluşumu ile yonkou indirecektir zaten tehlikeli bir işler çevirdiği vurgulanıyor yapılmadık birşey deniyor bu adam süphesiz byük bir baş belası oldu korsanlara.

Benim düşündüğüm şeyi yapıyordur yeni bir ordu sistemi ve nitelikli denizci yetiştirme gizli işlerini saymıyorum ki el altından neler çeviriyordur.

akainu nun sert anlayışıyla hükümet artık nw de çok daha da güçlüdür zaten ki bence antik silahların peşindede olabileceğini düşünüyorum ben
Dünya hükümeti zaten antik silahların peşinde.Akainunun özel olarak antik silah aradığını zannetmiyorum.Çünkü antik silah bulmak için elinde bir ipucu yok.Bence antik silah aramak yerine vegapunktan antik silahların ortaya çıkma ihtimaline karşı bir silah istemiş olabilir.

@YAHYA@

korsanlara karşı korsan tayfası oluştururdum lucci gibi birini beraberinde tayfasıyla ve benzerleriyle birlik yeni dünyaya yollardım bu süre içinde ise . karşılaştıkları gemileri yok ederlerdi yeni tehditlerin oluşumu önlemiş olur idi

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık