Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Akainu'nun Yerinde Olsanız

Hükümetten takviye yapardım varsa bi amiral seviyesi adam yoksa amirale yakın güçte kim varsa onları toplardım ayrıca varsa elimde kaliteli meyveler hemen potansiyelli adamlara verirdim.

ben olsam yetenekli kişileri toplayıp onları geliştirmeye calisirdim.sonucta sıfırdan baslamak farklı bir de varolan birseylerin üstüne daha da koymak farkli.hem zaman acisindan hem emek acisindan :) üstelik yeni elemanlarda da kabiliyet yoksa zorlamanin anlami olmaz herhalde :)

Alex Louis Armstrong

İmpel down'da bulunan 6.seviye suçluları kuma gibi Cyborg yapıp kullanırdım daha ne adam 6.seviye alayına gider yapar. Malzemeden kazandırır hem

(Yetenekli kişileri toplayıp, özel bir birim oluştururdum) Böle bişey yokmuydu zaten cp9 öle bişey olması lazım :D

Filo amirali gibi yönetici koltuğuna geçmiş birisinden onun bunun peşinde koşmasını beklemiyorum.Ama WB'nin ölümüyle çağ değişti.Süpernova'lar ve yonkoular yeni dünyada daha aktif hale geldiler.Yeni bir yonkou var ve gördüğümüz kadarıyla da süpernovalar hiç boş durmamış.Bana sorarsanız Marineford savaşından gördüğüm kadarıyla askeri güçleri yetersiz.Tek bir yonkou'yla başa çıkmak için çok kişi feda ettiler ve gördüğümüz kadarıyla 2 yonkou ile baş edemezler.Herhangi bir güçlü ittifak bu dengeyi bozabilir.Eğer ben akainu'nun yerinde olsaydım askeri gücü vegapunk yardımı + eğitimle artırmaya çalışırdım.Bu yüzden karargahı yeni dünyaya taşımak çok doğru bir hamle oldu gözümde.

Akainunun yerinde olsam One Piece'in peşine düşerdim. Bunun nedeni de eğer One Piece'i ben bulursam KK olmuş olurum. KK'de Yonkou'nun üst seviyesi. O zaman en güçlü ben olurum Yonkouları kesebilirim :D

(Yetenekli kişileri toplayıp, özel bir birim oluştururdum) Böle bişey yokmuydu zaten cp9 öle bişey olması lazım :D
Yeni bir özel birim bahsettiğim ama kabul edecekse Lucci'de katılabilir. Hani Yeni Dünya'ya ayak uydurabilecek, hem potansiyeli hem yeteneği olan kişileri ikna yöntemiyle (altın, ödüller, özel yetkiler vs.) denizcilere çekip, belki 25-30, belki daha az, daha fazla, sayı buradaki düşünürlere kalmış, bir grup oluşturarak, o grubun arkasında durup, gerektiğinde bir yonkou ile mücadele edildiğinde, o Yonkou'ya büyük sıkıntılar çıkarabilecek özel bir birim.(veya tim denilebilir.)

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık