Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Akainu'nun Yerinde Olsanız

Roronoa Zoro

Normal askerleri geliştirmek, özel birim kurmak, Süpernovaları yok etmek, yonkou'ları birbirine düşürmek.

@ch3rl0b11n abi ne yaptın ya acısaydın korsanlara biraz.
Hep korsanlar hep korsanlar. Biraz da Denizciler ön planda olsun yahu.
Zaten bu korsanlar avare avare dolaşmaktan başka bir şey yapmıyor. Onlar boş boş dolanırken ben Denizcileri çok kolay ve hızlı geliştirebilirdim. Sonrası da Allah kerim...
Şimdi korsanlar düşünsün.

Eğitim şart beyler Marinford savaşında adamlar haki ne onu bilmiyor. Kaç bin adamsınız biri de çıkıp hakili mermi falan kullanmıyor. Nerede bu marinenin Haki kullanıcıları..

Iron Man

Bütün donanmayı toplar Filo Amirali olması şerefine 40 gün, 40 dece parti yaptırırdım. O sırada Dragon ve Yonkoularda dünyanın altını üstüne , sağını soluna, ortadaki topada rövaşata çekerdi. :D
Şaka bir yana yetenekli adamları toplayıp özel bir birim oluştururdum. Bu birimle önce Yonkou´ları daha sonrada Dragon´u indirmeye çalışırdım. :cool:

Smoker sağolsun, yetenekli olarak düzeldi.
Yorumlar genelde sıradan denizcileri geliştirmek, özel bir birim kurmak ve Vegapunk üzerine, açıkcası hak veriyorum. Çok fazla sıradan, herhangi bir yeteneği olmayan denizci var ve zerg gibiler yani, sayı fazlalığı. Tamam korsanlardan da belki böyle çok kişi var, ama onlar korsan, düzenli ordunun daha güçlü olması lazım. Tabi ilk hamleniz saydığım kişileri indirmekte olabilir ki, seçenek olarak düşündüğümüzde dosta düşmana korku verirsiniz(Yonkou), yılanın başını baştan ezersiniz(Süpernovalar) Yeni Dünya'da kökten bir temizlik anlayışına girersiniz(Yonkou ve yonkou adamları hariç tüm korsanları indirmeye başlamak.) One Piece'i bulup korsanları moralmen çökertmek gibi riskli bir işe girebilirsiniz. Ya da belkide en tehlikeli adamın işini bitirip derin bir nefes almak isterseniz. (Dragon)

Cp9 gibi özel birimi hızlı şekilde kurdururdum.10 kişiden 4 grup.Kizaru yu GL de daha aktif rol verirdim.O adam gizli piskopat.Sabondy nin önünde bekleteceksin onu,gelene gidene vursun.4 grup hazır olduktan sonra 4 denize saldıracak.Korsan kim var kim yok peşine düşücek.Böylelikle alttan korsan yetişmez,yola cıkanlarıda kizaru önemli bölgede yok eder.kor-amiraller de karargahta yatırmıcan.Sürekli arama-tarama yapıcaklar.GL yi eline geçirdin mi yeni dünyanın musluğu kesilir.

Reversi

yetenekli askerleri toplar onları eğitir yavaş yavaş süpernovalardan başlayarak yeni dünyayı temizler en son tüm gücümle dragon saldırıldım

Yetenekli askerleri toplayıp özel bir ordu kurardım, ayrıyeten normal askerleri de sıkı bir disiplinle eğitirdim. 2 yıl boyunca normal ve yetenekli askerleri eğittikten sonra 11 Supernovanın peşine düşerdim.

Son düzenleme:
zaten bu sayılanların hepsi marinenin yapması gereken şeyler ama bu adamlarıniçinde bile casuslar var örn: dof örn : kuma

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık