Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 984: Kutsal Kitabım

Bölüm Nasıldı?

• İyi

Kullanılan: 168 62.9%
  • Orta

Kullanılan: 63 23.6%
  • Kötü

Kullanılan: 36 13.5%

• Kullanılan toplam oy
    267
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Giremez. Çünkü Yonkou'nun ilk darbesinde bilinci kapanıyor.
Şu Kaido ile zaman atlaması öncesi Teach arasında 100 gömlek fark var ama sen bilirsin.
Teach'ın yumruğuna gerek yok Apo'dan anlık ko yiyen adam Luffy :oleyo2: Bu olayı uzatmaya gerek yok bence ama zorla kaşınıyorsunuz gibi geliyor :hhh:
Anlık KO. Güzel tabirler kazandırmışsınız mangaya. Fan dalaşının ürünü mü bu saçma meseleler. Ace'ın yenemediği adam Luffy'e kaptanım kaptanım çekiyor bunu mu konuşalım yani.

Marco denizde ilerleyen Perospero’yu görmüştür.
Peros o taraftan mı yaklaşıyordu?

Edit: Haritaya baktım da şelale düşündüğüm yerdeyse arkadan gelmiyor olması lazım. Haritaya karşıdan bakınca sol taraftan gelimesi lazım. Kuri tarafından yani.

Son düzenleme:
Sizce Marco vs Peros dövüşü ne kadar sürecek? (Tuhaf Gölge)

Bir de kar detayı vs.. Kellesi kopması gereken Pound dönmüşken Monet de mi dönecek?
Seri güç dengesine göre giderse marconun tek atması gerekir.

Karın bir olayının olduğunu sanmıyorum adada hava şartları değişik. Tilkinin kılıçları sakladığı mekanda kar yağıyordu, merkezde günlük gülistanlıktı ortam. Ve 4 bölüm boyunca fırtına içinde okyanus izledik onigashimaya ayak bastılar adada herhangi bir yağış yok.

Marco'nun suda gördüğü gölge Neko'nun denize attığı not olabilir.
Sudaki kağıdın gölgesi nasıl olacak anlamadım? Perospero'ya aittir o gölge.
Hem öyle olsa bile ne önemi olurdu ki bunun? Bahsetmeye gerek yok böyle bir şeyden. Önemli bir ayrıntı ki Oda Marco'ya o lafı söyletiyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık