Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 984: Kutsal Kitabım

Bölüm Nasıldı?

• İyi

Kullanılan: 168 62.9%
  • Orta

Kullanılan: 63 23.6%
  • Kötü

Kullanılan: 36 13.5%

• Kullanılan toplam oy
    267
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Sudaki kağıdın gölgesi nasıl olacak anlamadım? Perospero'ya aittir o gölge.
Hem öyle olsa bile ne önemi olurdu ki bunun? Bahsetmeye gerek yok böyle bir şeyden. Önemli bir ayrıntı ki Oda Marco'ya o lafı söyletiyor.
Notta da önemli bir şey yazar diye ummuştuk ya ona göndermeydi zaten. Dalgasına yazmıştım.

Beyazsakallardan Marco ve Izo mu geldi sadece? Ben diğerlerini görmeyi de istiyordum baya, özellikle Ace'in eski tayfasının (Maça Korsanları) gelmesi anlamlı olurdu.

Yamatoda günlük olduğuna emindim ama günlüğün Luffynin önüne düşeceğini düşünmemiştim en azından bu kadar erken. Yamato günlüğü sunmadı tabi, hem Luffy de Oden'i pek umursamıyor zaten. Bakacağını sanmıyorum :d (yazıyorum ama sonra bakarsa allah belanı versin soda)

Şimdi baya basit ve herkesin kesin aklına geleceği gibi Yamato Oden taklidine devam edip Kozukilere alerjisi olan Oroçinin altına yapması sağlanacak gibi. Hem böylece Kaidounun Wanodan kendine kattığı adamlar ve Wanolular da tekrar dirilmiş Oden'i görünce baya bi yankı yapacaktır. Gerçi Oden gibi giyinen bu deli Yamato acaba Onigaşimadan dışarı çıktı mı :S Çıktıysa tabi bu etki düşer, ama çıkmadıysa bizim Kızıl Kınlar bile etkilenecektir bi süre :d

Marco tam gelmişken şrfsz Oda geri gönderdi. Lan biri de demiyor tek başına gitme diye. O gördüğü gölgenin BM korsanları olma ihtimali var, belki Oars bile geliyor olabilir yüzerek :d Tabi diğer ihtimaller de Wano başından beklendiği gibi Denizcilerin veya Karasakal Korsanları mi acaba :T

Bi iki şey daha diyecektim ama söylenmiştir zaten 30 küsür sayfa içinde, tekrara gerek yok.

Peros o taraftan mı yaklaşıyordu?

Edit: Haritaya baktım da şelale düşündüğüm yerdeyse arkadan gelmiyor olması lazım. Haritaya karşıdan bakınca sol taraftan gelimesi lazım. Kuri tarafından yani.
Kuride amigasa köyüne yakın bir yerlerde ise pekala onigashimaya da gidebilir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık