Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 984: Kutsal Kitabım

Bölüm Nasıldı?

• İyi

Kullanılan: 168 62.9%
  • Orta

Kullanılan: 63 23.6%
  • Kötü

Kullanılan: 36 13.5%

• Kullanılan toplam oy
    267
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Robin ve Jinbe muhteşim uyumlu olmuşlar.
Law'ın tayfa ayak işleri görmek dışında boş bi tayfa...
Neko sen bir kedisin dört ayak üzeri düşmen gerekirdi, sazan değilsin kafa üstü düşüyorsun.
Ulan marco gözlüğün camına senin gölgenin sırası mı be... iki hafta gölge muhhabbeti dönecek şimdi.

Yeni Onigaşima girişim grubu =Yonko ittifak anonim şirketi hayırlı olsun. İlk icraat Kayalar A.Ş gururla sunar 2020 vizyonu, büyük savaşın açılış töreni..

Yamatonun Luffy-Ace bağlantısı kurduğu yerler çok zorlama olmuş, sanki seriye son dakika yamanmış sözler. Son balondaki söz neee alaka diye sırıtıyor. Daha tanımadan konuşmadan bana Ace hatırlatıyorsun neyi, neresi hatırlatıyor.. yırmıhları mı?
Bana katıl demesi tam bombaydı. İzahı yok
(Yamato: Hasırşapkalı Luffy onca zamandır gelmeni bekliyordum.
Luffy: Niyeki
Yamato: Ne demek niyeki savaşta yanimda yer alman için tabii şapşik
Luffy:Hııım Burası Yonko bölgesi demek böyle manyaklarda var.)
Erkek olma gerekçesi çok çok saçma. Tarifi imkansıź.
Kısaca Oda g.... bir karekter uydurdu. Kendi saçmalama limitini test ediyor... ne gerek var bu kadar katakulliye

Yamato kınların ölmediğini bilmiyor. Sadece Luffyden haberi var. Aceba kınların ölmediği ve Momonun idam edileceğini öğrenirse ne yapacak istermisin momoyu Yamato kurtarsın.

Odenin kızı Hiyori 20 yıl boyunca çalışsın geyşa olsun, Kaidonun kızı Odenin iradesini taşısın!! (Bence Enma Yamatonun olmalı). Bu ne melemen bir iştir. Bunlar hep Yonkoyu devirmek için Odanın yediği hurmalar....
Yeni tayfa üyesi: Yamato kesin.
Boynuzlar doğuştan mı sonradan mı bacım?

Oda arcın mağdur prensesi ve irade taşıma işini bıraksa, gına geldi artık. Shanksinde kızı var mıdır? Dev bir prensesimiz de olacak mı? Weevil şapşiğide kız olsun yapabilirsin Oda sen yaparsın adamım ha gayret...

Birisinin Yamatoya kız olarakta Odenin iradesini taşıyabileceğini anlatması gerek. Sekiz trigramı yapabiliyorsan bunuda yaparsın Yamato Apla....
Kaidoyada neden kızına erkek ismi taktın, hadi taktın niye kızına oğlum diyorsun angus, bu kız, erkeğe benzemediği halde neden herkes oğlan diyor diye sorması sorgulaması gerek. Boynuzlarınızdan tutup bu durumu ciddi bi şekilde düşün korsan biraderlerim. Bunlar hep dış güçlerin oyunu...gelmeyin oyuna Cano aşireti Korsanları...

Ace: Wanoda Kaidonun oğlu Odeni gördüm babalık
WB: Şu denizlerde, gökýüzündeki yıldızlar kadar dansöz var oğul..

Son düzenleme:
Kaidonun Odene kumpas kurması, oğlum dediği kızının Oden hayranı olması, Odenin el kadar sabisini idam etmeyi marifet haline getirmesi, 20 yıldır ölem adamın gölgesi altında ezilmesi onu bu zamana kadar ki en vasıfsız boss yapar.

İstediği kadar güçlü olsun yıkık bir karakter yaptı E. Oda.

Tebrikler.

Bigmom salağı yetmiyordu birde Kaido çıktı. İki imparator da düşerse seriden bir an evvel koparlar umarım

Wano gerçekten iyi bir arc değil.Gömülen tüm kek şu ana kadar olan Wano'dan benim için daha iyi.Gerçi 2 yıl sonraki hiçbir arc güzel değil.Zou kısa olmasına rağmen 50 basar bunların hepsine.

Yamato yu herkes erkek olarak biliyor anladığım maskesini normalde çıkartmıyor olabilir. Bu arada üstünkörü dövüş tekniklerinden ace e benzetmesi ayrı bir olay hani hikenle giant pistol mu benziyor ?
O da çok ilginç. Ace yazısını görene kadar ulan acaba önceki lastik meyvesi kullanıcısını mı biliyor diye heyecanlanmıştım. :(

1- Yine Nami. Diğerleri az biraz farklı oluyordu ama bu sefer E. Oda çizim yapmakla uğraşmayayım diye direkt Namiyi çizmiş. Nami aslında One Punchmandeki Black Sperm, kesildikçe mitoz bölünüyor dese daha iyi hikaye olur.

2- Kaido bile oğlumu bulun diyordu, kız çıktı. Oldukça orijinal.

3- Lolanın babasının kafası uçtu ama yaşıyor.

4- Yine ihanet, her arc ihanet, hep ihanet.

5- Rogerı bıçakla katledilirken izleyen Smoker aman korsan olayım Roger will demiyor ama ne hikmetse Kaidonun kızı Oden benim diyor, kötü bir plot twist denemesi.

Kötü bile çok aslında ama kötüden daha aşağı bir seçenek olmadığı için kötü diyorum :)
Roger'ın idamıyla Oden'in idamı arasındaki devasa fark...

Yamato yu herkes erkek olarak biliyor anladığım maskesini normalde çıkartmıyor olabilir. Bu arada üstünkörü dövüş tekniklerinden ace e benzetmesi ayrı bir olay hani hikenle giant pistol mu benziyor ?
O da çok ilginç. Ace yazısını görene kadar ulan acaba önceki lastik meyvesi kullanıcısını mı biliyor diye heyecanlanmıştım. :(
Gücünden çok karakterini benzetiyor. Bir de kardeş olduklarını bilmesinin de etkisi var. Herkes birilerinde özlediği kişileri anımsamak ister. Yamato Ace'e benzetir, Rayleigh, Roger'a benzetir. Zaten az çok bazı özellikleri birbirine benzeyen karakterler. Millet Momo'da ileride Oden'i görecek büyük ihtimal.:D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık