Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 984: Kutsal Kitabım

Bölüm Nasıldı?

• İyi

Kullanılan: 168 62.9%
  • Orta

Kullanılan: 63 23.6%
  • Kötü

Kullanılan: 36 13.5%

• Kullanılan toplam oy
    267
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yonkoular içinde ağırlığı olan biri varsa net Kaldı
Çok hayvani bir aurasi var cidden
Kız görünümlü Shanks ve iştahının kölesi Big momdan çok daha karizmatik çizilmiş
Yine de herife bir türlü ısınamadım
Inşallah agzi gozu net dagilir bu kez?

Sonunda aşık olunacak bir kadın karakter buldum. Her çıkan karaktere tayfaya hayırlı olsun denmesine sinir olurim ama umarım gelir tayfayada sürekli gorurum aşkımı ... Luffy reisi ovmeside çok güzeldi.

Oden'in günlüğü varsa oraya Raftel ile ilgili bilgiler de yazmıştır.Belki de Kaido'nun çok istediği bir günlüktür.
Yamato Luffy'nin Korsan Kral olacağım dediğini duymuştur ve ona verebileceğini söyler Luffy ikinci Reyleigh-Ussop tepkisi verir Yamato şok olur, hayran kalır Luffy'ye.

1- Yine Nami. Diğerleri az biraz farklı oluyordu ama bu sefer E. Oda çizim yapmakla uğraşmayayım diye direkt Namiyi çizmiş. Nami aslında One Punchmandeki Black Sperm, kesildikçe mitoz bölünüyor dese daha iyi hikaye olur.

2- Kaido bile oğlumu bulun diyordu, kız çıktı. Oldukça orijinal.

3- Lolanın babasının kafası uçtu ama yaşıyor.

4- Yine ihanet, her arc ihanet, hep ihanet.

5- Rogerı bıçakla katledilirken izleyen Smoker aman korsan olayım Roger will demiyor ama ne hikmetse Kaidonun kızı Oden benim diyor, kötü bir plot twist denemesi.

Kötü bile çok aslında ama kötüden daha aşağı bir seçenek olmadığı için kötü diyorum :)

1- Yine Nami. Diğerleri az biraz farklı oluyordu ama bu sefer E. Oda çizim yapmakla uğraşmayayım diye direkt Namiyi çizmiş. Nami aslında One Punchmandeki Black Sperm, kesildikçe mitoz bölünüyor dese daha iyi hikaye olur.

2- Kaido bile oğlumu bulun diyordu, kız çıktı. Oldukça orijinal.

3- Lolanın babasının kafası uçtu ama yaşıyor.

4- Yine ihanet, her arc ihanet, hep ihanet.

5- Rogerı bıçakla katledilirken izleyen Smoker aman korsan olayım Roger will demiyor ama ne hikmetse Kaidonun kızı Oden benim diyor, kötü bir plot twist denemesi.

Kötü bile çok aslında ama kötüden daha aşağı bir seçenek olmadığı için kötü diyorum :)
Sonuna kadar katılıyorum güzel yazmışsın

Dragonda bir çocuk yapmış maşallah, herşeyin kırması biraz ace benzer, biraz rogere benzer, biraz garpa benzer, biraz dragona benzer, biraz saboya benzer, herhalde bütün ırklar yok olacak luffyde yeniden hancock beraber yeniden insanlığı kuracak :flaugh:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık