Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 981 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Marco beklemiyorduk ama aslında barizdi gözüken silah patlar olayı.Gelmeyecekse ne diye adamın köyünü gösteriyor yani.

@Smoker

Karıştırılan bir konu var.Black Maria Queen yerine sen geçersin diye Who'ya söylemiyor mu ? Ben öyle anlamıştım.Who atıyor konuyu ortaya diğerlerinin onu onaylayıp onaylamadığını görmek için.Fakat forumda Drake ismi geçiyor.Drake konu açılınca ilgilenmediğini söylüyor sadece.Doğrusu nedir ? Who mu Drake mi ?
Maria sorusunu Who'ya soruyor, Drake'nin cevabını görüyoruz sonra.

Az önce bir daha okudum. Black Maria şöyle bir diyalog atıyor. sonra Drake ilgilenmiyorum diyor.
Bu bölümün ingilizce çevirisi yanlış olduğu için buradaki çeviride öyle oldu. Sonra gelen VİZ çevirisinde bunun Who is Who'ya dendiği Drake'in cevabının ise konu ile ilgilenmiyor babında olduğu çıktı. Zaten bizim yaptığımız şekilde de verdiği cevap anlamsızdı. Değişeceği belliydi.

Aslında yanlış alıntılamadım, kendimi tam ifade edemedim sanırım.
WB'nin de benzer istihbaratının olabileceğini söylüyorsun o zaman. Evet olabilir ama hem her Yonkou'nun sahip olduğu imkanlar güç amaç doğrultusunda farklılık gösterebilir. Ayrıca Wano'nun dışa kapalılığı sebebiyle Kaido haberleri saptırmış olabilir. Tüm bunlar bir yana hala Oden yanlısı olanlar bile kınlarında öldüğünü düşünüyordu. Yani Izou'nun kardeşinin öldüğünü düşünmesi ihtimal dahilinde.

Marco King ile eşleşmez. Eşleşirse bu savaş kısa olur biter. Çünkü bu derece denk iki kişinin kapışması seride günler sürüyor. Marco + Luffy vs Kaidou olabilir.
Tayfaya katılma işide olmaz. Monster Trio seri sonuna kadar bozulur. Onu bırakın Marco>Luffyde olabilir şuan. 2 milyar ödülü varsada şaşırmam bu elemana.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık