Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 981 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Oden fanı diye adamı çok ciddiye alıyorsun. :) Bunların çok heyecanlanmadığı zamanlar daha iyi bölümler geliyor. Tabii istisna olabilir, bilemiyorum.
Bu adamın bu kadar heyecanlandığını ben en son 957'de hatılıyorum. Ondan beri bu derece hype yaptığını görmedim. Zaten şu gelen bilgiler bile bölümü yeterince güzel yapıyor. Ekstra bir şey de varsa, bu kadar hype yapmaya değebilir. :)

Izo'nun gelmesine sevinin. Izo'yu sevmeseniz bile sizde sevinin. Aynı şey Marco da yapabilir ama de geçerli olsa bile neden daha önce Kaido'ya müdahale etmediklerinin cevabını Izou verecek muhtemelen. Marco Oden kendi halletmek istemişti sonra öldüğünü duyduk diyebilir. Wano ile bir bağı yok. Ama Izo hem Wano'lu hem de kardeşi var. Wano'yu umursamasa bile kardeşini umursuyordur.

Oda, Izo kınların da öldüklerini duydu Wano'yu ise umursamadı diye geçiştirecek muhtemelen ama bakalım..
Pekoms Momdan bahsederken sahip olduğu istihbarat ağından falan dem vurup işte bir Yonko'nun gücü budur diyordu yanlış hatırlamıyorsam. Ki Baratie gibi bir bilgiye erişebiliyor.

Marco beklemiyorduk ama aslında barizdi gözüken silah patlar olayı.Gelmeyecekse ne diye adamın köyünü gösteriyor yani.

@Smoker

Karıştırılan bir konu var.Black Maria Queen yerine sen geçersin diye Who'ya söylemiyor mu ? Ben öyle anlamıştım.Who atıyor konuyu ortaya diğerlerinin onu onaylayıp onaylamadığını görmek için.Fakat forumda Drake ismi geçiyor.Drake konu açılınca ilgilenmediğini söylüyor sadece.Doğrusu nedir ? Who mu Drake mi ?
Az önce bir daha okudum. Black Maria şöyle bir diyalog atıyor. sonra Drake ilgilenmiyorum diyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık