Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 981 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bu eleman ödüllerin açıklandığı bölümlere coşmuştu.

Gerçi o tweet'in bölümle ilgisi olmayabilir.
Bu adamın bu kadar heyecanlandığını ben en son 957'de hatılıyorum. Ondan beri bu derece hype yaptığını görmedim. Zaten şu gelen bilgiler bile bölümü yeterince güzel yapıyor. Ekstra bir şey de varsa, bu kadar hype yapmaya değebilir. :)
Ne zaman spoilercılar coşup beklentileri arttırsa bölüm sıradan ve beklenen şeylerle dolu oldu. En azından bende böyle bir izlenim oluşmuştu. Yanlış bir izlenimim olmuştur belki, görelim bakalım.

Üye silindi 5781

Bu arada Marco'nun bu hikayeye dahil olması çok iyi bir olay.
Eiichiro Oda , Marineford ve timeskip sonrası bana göre yonkou'nun adamları anlamında güç dengesini yapamamıştı. En basitinden ödüllere bakarsak Ace , Wb'nin 2. adamı , 500 milyon.(Tabii ödül , güç demek değil ama ödüllerde bile bi' tutarsızlık var.)
Savaşta Marco'yu göstererek bu dengeyi düzeltebilir.

Ne zaman spoilercılar coşup beklentileri arttırsa bölüm sıradan ve beklenen şeylerle dolu oldu. En azından bende böyle bir izlenim oluşmuştu. Yanlış bir izlenimim olmuştur belki, görelim bakalım.
O spocular başka ya. Anladım senin dediğini. Bu onlardan değil. Zaten bu 2.yapışı. İlkinde haklı çıkmıştı, şimdi göreceğiz.

Luffy zoro vs calamities neden silindi onun dışındaki tüm bilgiler doğru eğer spoilerı paylaşan kişi böyle bir şey yoksa neden zoro luffy vs calamities yazdı anlamış değilim diğer paylaştıği her şey doğru:hmm:
Onu ben de anlamadım. Ve hiçbir kaynak bunu reddetmedi ya da onaylamadı. Böyle ortada kaldı. Enteresan.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık