Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 981 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Daha düne kadar Kaido vs Zoro bu kadar çok konuşulmuyordu bile. Ama Oda durup dururken bir anda Kaido kesen kılıç muhabbeti çekiyor Zoro’ya. Hatta öyle ki; Oden iki kılıç ile kesmesine rağmen, hepimiz Oda yüzünden sadece Enma ile kesti diye biliyorduk. Yani Enma’nın üzerine direk reklam yapıyor herif. Ve sonra doğal olarak okuyucularda bir anda Kaido vs Zoro beklentisi oluşuyor. Oda aptal mı da durup dururken böyle bir şey yapacak? Madem sokmayacaksın Zoro’yu o Vs’ye neden böyle dikkat çekecek şeyler yapıyor? İş mantık aramaksa da artık bu seri içinde mantık aramak saçma.

Demek ki Law, komutanla dövüşmeden zarar verebiliyor. Yani komutanla dövüşmek şart değil. Peki, komutanla dövüşerek güçlenen kişi Kaido ile dövüşebiliyorsa, Kaido dövüşü esnasında Zoro'nun güçlenmesi imkansız mı bu mantıkla? Meyve istisna yaratıyorsa bu da bir istisna olabilir. Yani Zoro, Kaido ile dövüşmeyebilir ama senin sunduğun gerekçe saçma. Bunu anlatmaya çalışıyorlar.
Sildim mesajlarımi fazla konu dışı oldu :T

ORTAMLARIN KRALI GELMİŞ! Amirallerin 10 gün birbirini indiremediği yerde, amirale tek atamadı diye hakkı ölümüne yenilen reis arenaya girmiş.

Demek ki Law, komutanla dövüşmeden zarar verebiliyor. Yani komutanla dövüşmek şart değil. Peki, komutanla dövüşerek güçlenen kişi Kaido ile dövüşebiliyorsa, Kaido dövüşü esnasında Zoro'nun güçlenmesi imkansız mı bu mantıkla? Meyve istisna yaratıyorsa bu da bir istisna olabilir. Yani Zoro, Kaido ile dövüşmeyebilir ama senin sunduğun gerekçe saçma. Bunu anlatmaya çalışıyorlar.
Law'da dövüşemez normalde. Meyve avantajı sayesinde ki onda bile etkisi muhtemelen %5 falan olacak.

Daha düne kadar Kaido vs Zoro bu kadar çok konuşulmuyordu bile. Ama Oda durup dururken bir anda Kaido kesen kılıç muhabbeti çekiyor Zoro’ya. Hatta öyle ki; Oden iki kılıç ile kesmesine rağmen, hepimiz Oda yüzünden sadece Enma ile kesti diye biliyorduk. Yani Enma’nın üzerine direk reklam yapıyor herif. Ve sonra doğal olarak okuyucularda bir anda Kaido vs Zoro beklentisi oluşuyor. Oda aptal mı da durup dururken böyle bir şey yapacak? Madem sokmayacaksın Zoro’yu o Vs’ye neden böyle dikkat çekecek şeyler yapıyor? İş mantık aramaksa da artık bu seri içinde mantık aramak saçma.
Bro ona bakarsan Zoro enma almasaydı. Hazan Suyu onda kalsaydı. ben Ejderha kesen Ryuma'nın kılıcı Zoro'da Kaido'da ejderha yani bu arc Zoro Kaido'yu keseceğe getirecek bir sürü Zoro fanı biliyorum.

Tabi Law'ı yazma sebeplerimden bir diğeride meyvesiyle kendi bir şey yapamıyorsa bile Law ve Kid'e süpriz saldırılar yaptırtabilir. Gamma Knife'da Kaido'ya iyi kötü hasar verebilir gibi. Zoro'nun enma alması önemli bir detay ama o kadar sert deriyi kesmek sadece kılıca baksa Zoro'nun o kadar emeğine saygısızlık olur. İlk başta yazdıklarıma göre yazdığın için haklısın çok iyi ifade edemedim kendimi. Zoro ve Law şuan imparatora zarar verecek güçte değil gibi en kötü dörtleme yaparız sıkıntı yok :D
Ama Zoro’nun nasıl bir seviye de olduğunu bilmiyoruz ki? Mesela Kid’de öyle ne yapmış Kid elle tutulur? Hiç. Her şeyi geçtim dediğim gibi çok mantık aramamak lazım artık bu seri için :D

Bro ona bakarsan Zoro enma almasaydı. Hazan Suyu onda kalsaydı. ben Ejderha kesen Ryuma'nın kılıcı Zoro'da Kaido'da ejderha yani bu arc Zoro Kaido'yu keseceğe getirecek bir sürü Zoro fanı biliyorum.
Tamam bu da Oda’nın yaptığı bir şey. Ama adam bunu daha olabilir kılmak için o kılıcı alıp direk; Aha bak bu kılıç Kaido’yu kesti diye gözümüze sokup başka kılıç verdi. Neyse biz de uzatmayalım madem :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık