Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 981 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Tamamda Komutan görmeden yenemezsin, zarar veremezsin anlamında diyor Chris dövüşemezsin demiyor zaten. Zoro Komutan görmeden Bir imparatora hasar veremez o yüzden eşleşmez
Adamlar oden aşınca şaşırıyor, öyle bir deriymiş. Bir kere her şeyi gectim, bu adam'ın hedefi en güçlü kılıç ustası olmak değil mi? E ada güçlü kılıc ustası kaynıyor kaidou ne alaka?

Luffy, Kid ve Law dövüşebilir. Pica ile savaşıp Kaido'ya dalmak One Piece için bile çok uçuk.
Law güçlü bir adam karşısında ne yaptı da dövüşebilir oluyor ya. :D Law'ın gördüğü gibi hatta daha beterini Chopper ve Nami gördü. bence onlar da dalabilir bu mantıkla.

Ki ben dalıp dalmamasın da bile değilim, bu sunulan argüman aşırı mantıksız ve çok komik. xD

Law ve Kid neden dövüşebilir peki merak ettim?
Kid üç imparatorla sürtüştüğü için ve Luffy'nin novalardaki en büyük rakibi olduğu için olabilir mi ? Law ihtimali kesin değil ama Zoro Pica Law Vergo aldı ikiside yakın güçte adamlar. Sonra Law Kumandan seviyesinde Doflamingo ile savaştı en azından ve üzerine Saboady üçlemesi yapmak isteyebilir Oda

Law güçlü bir adam karşısında ne yaptı da dövüşebilir oluyor ya. :D Law'ın gördüğü gibi hatta daha beterini Chopper ve Nami gördü. bence onlar da dalabilir bu mantıkla.

Ki ben dalıp dalmamasın da bile değilim, bu sunulan argüman aşırı mantıksız ve çok komik. xD
Tamam argüman sunduğum bu değil diğeriydi ama neyse XD Arc içerisinde göreceğiz zaten sılıntı yok

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık